Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İzmir Psikoloji Kongresi

    360 dakika
    • Seminer

    İzmir Psikoloji Kongresi 

    İzmir Psikoloji Kongresi "İlham Veren Fikirler" 22 Mart 2020 Pazar Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda!

    -Bu Muhteşem Kongre İçin Kontenjan Dolmadan, İndirimli Biletler Tükenmeden Hemen Biletini Al!

     Saat : 12.00 -18.00

    Neden Katılmalıyım?

    Kariyerinize Yatırım Yapmak
    Kendinizi Geliştirmek
    Popüler Konuşmacılarla Tanışmak
    Tecrübelerden Faydalanmak
    Cv'nizi Alacağınız Sertifikalar İle Güçlendirmek İçin Bu Kongrede Sende Olmalısın.


    Oturumlar

    Geçmişin Yüklerinden Kurtulmak / Uzman Klinik Psikolog Beyhan Budak
    Akılcı Duygu Yönetimi / Uzman Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu
    Çocuklarda Ve Yetişkinlerde Medya Bağımlılığı / Uzman Psikolog Nurdan Beşen Büyükak
    Suç Psikolojisi: Suçlu Zihinlerinin Keşfi / Uzman Psikolog Uğur Dalan
    Zor Bireylerle İletişim Kurabilmek / Uzman Psikolog Dila Akdemir
    Konuşmacılar

    Uzman Klinik Psikolog  Beyhan Budak

    İlköğretim Ve Lise Eğitimini Ankara'da Tamamlayan Beyhan Budak, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Mezun Olduktan Sonra Tekrar Ankara'ya Dönmüştür. Ankara'da Özel Bir Klinikte Çalışan Beyhan Budak, Daha Sonra Ankara Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Bölümünde Yüksek Lisans Yapmıştır.Beyhan Budak,Daha Sonra İse Özel Bir Üniversitede Klinik Psikoloji Bölümünde İkinci Yüksek Lisansı Yapmaktadır. Şu Anda Kurucusu Olduğu Fenomen Psikolojik Danışmanlık Ve Eğitim Merkezinde Psikoterapi, Psikolojik Danışmanlık Ve Kurumlara Eğitim Hizmeti Vermektedir.Beyhan Budak, Aynı Zamanda Youtube Kanalında Her Hafta Popüler Psikoloji Ve Kişisel Gelişim Konularında Videolar Yayınlamaktadır.

    Klinik Psikolog Dr. Mehmet Şakiroğlu

    Mehmet Şakiroğlu Odtü Psikoloji Bölümünden Mezun Olmuştur. Daha Sonra Aynı Üniversite Ve Bölümde Yüksek Lisans Ve Doktora Çalışmalarını Tamamlamıştır. 2002 Yılından İtibaren 10 Sene Odtü Psikoloji Bölümünde Öğretim Elemanı Olarak Çalışan Mehmet Şakiroğlu Mutluluk, Afet Psikolojisi, Depresyon, Stres Ve Kaygı Konuları Üzerinde Makaleler, Kitaplar Yayınlamıştır. Meb, Emniyet Müdürlükleri, İçişleri Bakanlığı, Adalet Akademisi Ve Kurumlarda Motivasyon, Stres, Öfke Kontrolü Ve Kaygı Gibi Konular Üzerine Eğitimler Veren Mehmet Şakiroğlu Bir Dönem Trt Ankara Radyosunda Sunucu Ve Yapımcı Olarak Kendi Programını Hazırlamış Ve Sunmuştur.Daha Sonra Radyo Odtü’de Benden Hoşlanıyorum, Kanal D Doktorum, Trt Günlük Rehber İsimli Programlara Katılmıştır. Bugüne Kadar Mutsuzluğa Mahkumuz, Öfkeyi Olumlu Kullanmak Ve Aşkın Psikolojisi İsimli Kitapları Yazmıştır. Günümüzde Aydın, Kuşadası Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Olarak Çalışmalarını Sürdürmektedir.1977 Yılında Muğla’da Doğmuştur. Baba Tarafından Aslen Aydın, Anne Tarafından İse Aslen Balıkesir’lidir.

    Uzman Psikolog  Uğur Dalan

    1982 Yılında İstanbul’da Doğan Uğur Dalan, İlk Orta Ve Lise Eğitimini İstanbul’da Tamamladı. 2000 Yılında Haliç Üniversitesi’nde Yök Burslu Olarak Psikoloji Eğitimine Başladı. 2004 Yılında Aynı Üniversitede Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Programı İle “Evlilik Ve Aile Terapisi” Sertifika Programına Başladı. Staj Ve Uzmanlık Eğitimi Dönemlerinde Balıklı Rum Vakfı Hastanesinde Anatolia Kliniklerinde Ve Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi 7. Psikiyatri Kliniğinde Görev Yapmıştır. 2006 – 2007 Yılları Arasında 1 Yıl Süre İle Denizli Asker Hastanesinde Asteğmen Psikolog Olarak Hizmet Vermiştir. Fatih, Düzce Ve Bolu Belediyeleri İle Ortaklaşa Çalışmalar İçerisinde Gerçekleştirilen “Umut Evi” Sosyal Sorumluluk Projesinde Psikoloji Koordinatörü Olarak Yer Almıştır. 2005 Yılından Bu Yana Kendi Kurduğu Psikodestek Psikoterapi Merkezinde Psikolog Ve Evlilik Aile Terapisti Olarak Görev Yapmakta, Nişantaşı Üniversitesinde Öğretim Üyesi Olarak Dersler Vermekte, Fox Tv’de Yayınlanan “Kaybolan Çiçekler” Programında Uzman Olarak Yer Almaktadır. Nişantaşı Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji Anabilim Dalında İkinci Uzmanlık Eğitimine Başlamış Ve “Sosyal Medya Bağımlılığının Evlilik Doyumu Ve Evlilik Uyumu Üzerindeki Etkisi” Üzerine Uzmanlık Tezini Hazırlamıştır.Kategorisinde Çok Satanlar Listesine Giren “Mutlu Evliliğin Sırrı” İsimli Bir Kitabı Ve Panik Bozuklukta Sosyodemografik Etkenler; Boşanmış Aile Çocuklarının Psikolojik Değerlendirmesi; Evlilik Uyumu İle Kaygı Bozuklukları Arasındaki İlişki Üzerine Makaleleri Bulunmakta, Habertürk, Hürriyet, Marie Claire Gibi Pek Çok Yazılı Basın Organında Yazılar Yazmaktadır. Ayrıca Uzun Süre “Çok Satanlar” Listesinde Yer Almış “Kara Duvak” İsimli Kitapta Psikoloji Yorumları Yazmıştır.

    Uzman Psikolog Nurdan Beşen Büyükak

    Nurdan Beşen 1983, Bursa Doğumludur. İlköğretim Ve Lise Eğitimini Bursa'da Tamamladı. 2008 Yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Mezun Oldu Ve Aynı Yıl Haliç Üniversitesi Genel Psikoloji Yüksek Lisansına Kabul Edildi Ve 2011 Yılında Mezun Oldu. Nurdan Beşen Psikoloji Alanında İhtisasyapan Ve Yüksek Lisansını Da Bu Alanda Yaptıktan Sonra Çocuk, Ergen Ve Yetişkin Terapisi Üzerine Eğitimler Almıştır. Çocuk, Ergen Ve Yetişkin Terapisi Üzerine Eğitimler Almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Emdr Ve Travma Eğitimi, Stratejik Aile Terapisi Eğitimi, Oyun Terapisi Eğitimi, Londra'da Bulunan Anna Freud Centre'dan Aldığı Multi-Family Therapy Eğitimleri Bulunmaktadır. Çocuklarda Peabody Resim Kelime Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Cümle Tamamlama Testi (Beier), Duygu Durumu Ölçekleri Ve Wçzö-Iv Çocuklar İçin Zeka Testi Eğitimlerini Tamamlayarak Uygulama Ve Yorumlama Yetkinliğini Kazanmıştır. Projektif Testler Derneğinde Rorschach, Tat, Cat Ve Peri Masalları Eğitimleri Devam Etmektedir. 2008-2015 Yılllarında Sarıyer Aile Danışmanlık Ve Eğitmi Merkezinde Çocuk Ve Ergenlerle Bireysel Terapi Çalışmaları, Danışmanlık, Seminer Çalışmaları Yapmıştır.

    Uzman Psikolog Dila Akdemir

    Dila Akdemir, İstanbul Kültür Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Mezun Olmuştur. 3.Sınıfı Erasmus+ Programı Kapsamında University Of Warsaw’da Öğrenci Değişim Programı İle Tamamlamıştır. Ege Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nde Yüksek Lisans Yapmıştır. Bahçeşehir Üniversitesi’nden Spor Psikolojisi Uzmanlık Eğitimini Tamamlamıştır. Alanı İle İlgili Başta Bilişsel Davranışçı Terapi Olmak Üzere Birçok Terapi Ve Test Eğitimi Alan Dila Akdemir, Yurtiçi Ve Yurtdışında Eğitim Kurumları İle Hastanelerde Psikolog Olarak Çalışmış, Çeşitli Kurumlara Danışmanlık Vermiştir. Şu An Karşıyaka Spor Kulübü Bünyesinde Basketbol, Futbol Ve Voleybol Branşlarındaki Sporculara Ve Antrenörlere Motivasyon Ve Performans Psikolojisi Alanında Spor Psikoloğu Olarak Hizmet Vermektedir. Ayrıca Özel Bir Danışmanlık Merkezinde Bireylere Ve Kurumlara Danışmanlık Vermeye Devam Etmektedir. 

    Yer/Ulaşım

    Kongrenin Olacağı Salon : Karabağlar Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu (Göztepe Metro Durağı Yanı)

    Sertifikalar

    Etkinlik Sonunda İsim Soyisminize Özel 5 Konunun Yazdığı Ve 5 Konuşmacı İmzalı Basılı Tek Sertifika Ve 5 Konunun Ayrı Olarak Hazırlandığı 5 Adet Elektronik Sertifika Alacaksınız.Elektronik Sertifikalarınızı Basılı Sertifika Üzerindeki Size Özel Kod İle Sitemizden Görüntüleyebilirsiniz.
    Sertifikalar Kişiye Özeldir.
    Sertifikalarınız Elektronik Olarak Ömür Boyu Sistemimizde Saklanır.
    Basılı Olarak Size Verilecek Sertifikanızdaki Size Özel Kod İle Sistemimizde Elektronik Sertifikalarınızı İstediğiniz Zaman Sorgulayabilir, Kurum Ve Kuruluşlara Sorgulatmaları İçin Kodunuzu Verebilirsiniz.
    Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon Onaylıdır.
    Katılım Gösterdiğinize Dair Resmi Belgenizdir.
    Etkinlik Sonunda Alacağınız Sertifikalar Size Yetki Vermez, Cv'nizi Güçlendirir.

    Detaylar

    Bu Etkinlikte Bilet Satışları Kesindir, İptal Veya İade Kesinlikle Söz Konusu Değildir.
    Biletinizi Kredi Kartına 9 Taksite Kadar Veya Banka Kartı İle Saniyeler İçinde Alabilir, Ayrıca Dilerseniz Banka Hesaplarımıza Havale/Eft Yaparak Temin Edebilirsiniz.
    Etkinlik İçin Bilet Aldığınızda Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız. Sözleşmenin Tamamını Okumanızı Tavsiye Ederiz.
    Bilet Fiyatlarına Kdv Dahildir.
    Alfa Etkinlik Uygun Gördüğü Takdirde Etkinliğin Konuşmacıları Ve/Veya Yerinde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
    Etkinliğe Katılmamanız Durumunda Sertifikalarınız Size Teslim Edilmez.
    Bu Etkinlik Tek Günlük Bir Seminer Olup, Verilecek Belgeler Yetki Vermez Sizi Destekler Ve Alfa Etkinlik Dışında Herhangi Bir Kurum/Kuruluş/Üniversite İle Hiç Bir Bağlantısı Yoktur.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü