Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Konya Psikoloji Kongresi

    • Seminer

    Konya Psikoloji Kongresi 

    Numarasız Oturma Düzeni

    Yaş Sınırı Yok

    Konya Psikoloji Kongresi "İlham Veren Fikirler" 28  Mart 2020 Cumartesi Grand Hotel Konya'da!

    -Bu Muhteşem Kongre İçin Kontenjan Dolmadan, İndirimli Biletler Tükenmeden Hemen Biletini Al!

    Neden Katılmalıyım?

    Kariyerinize Yatırım Yapmak
    Kendinizi Geliştirmek
    Popüler Konuşmacılarla Tanışmak
    Tecrübelerden Faydalanmak
    Cv'nizi Alacağınız Sertifikalar İle Güçlendirmek İçin Bu Kongrede Sende Olmalısın.

    Oturumlar

    Geçmişin Yüklerinden Kurtulmak / Uzman Klinik Psikolog Beyhan Budak
    Eğitimde Umut Devrimi / Psikolog Tuba Kılıç
    Potansiyelinin Farkına Var! / Uzman Psikoloik Danışman Hayri Kara
    Bu İlişkinin Sorunu Ne? / Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Durusal

    Konuşmacılar

    Uzman Klinik Psikolog  Beyhan Budak

    İlköğretim Ve Lise Eğitimini Ankara'da Tamamlayan Beyhan Budak, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Mezun Olduktan Sonra Tekrar Ankara'ya Dönmüştür. Ankara'da Özel Bir Klinikte Çalışan Beyhan Budak, Daha Sonra Ankara Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Bölümünde Yüksek Lisans Yapmıştır.Beyhan Budak,Daha Sonra İse Özel Bir Üniversitede Klinik Psikoloji Bölümünde İkinci Yüksek Lisansı Yapmaktadır. Şu Anda Kurucusu Olduğu Fenomen Psikolojik Danışmanlık Ve Eğitim Merkezinde Psikoterapi, Psikolojik Danışmanlık Ve Kurumlara Eğitim Hizmeti Vermektedir.Beyhan Budak, Aynı Zamanda Youtube Kanalında Her Hafta Popüler Psikoloji Ve Kişisel Gelişim Konularında Videolar Yayınlamaktadır.

    Psikolog  Tuba Kılıç

    1984 Yılında Ankara'da Dünyaya Geldi. İlk Öğrenimini Atakent İlköğretim Okulunda Tamamladı. 2001 Yılında Ankara Tevfik İleri İmam Hatip Lisesinden Mezun Oldu. 2005-2006 Yıllarında Londra Lsı Yabancı Dil Kursunda Genel İngilizce Eğitimi Aldı. 2007–2008 Yılları Arasında  İngiltere’de Newcastle College ‘Foundation Degree’ Akademik İngilizce Programını Başarıyla Bitirerek Aynı Şehirde Bulunan Northumbria University Psychology Foundation Programını Da Tamamladı. Sonra Northumbria  University Psychology (Psikoloji) Bölümünde Üniversite Eğitimine Başladı. 2012 Yılında İse Northumbria University Psikoloji Lisans Eğitimini İkinci Derece Onur Diploması İle Tamamladı. 14.11.2012 Tarihinde Yükseköğretim Kurulu Başkanlığından Diploma Denklik Belgesini Aldı. 2016 Yılında Bilimsel Hazırlık Programı İle Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde Tezli Yüksek Lisans Programına Kabul Edildi.2018 ‘Den Beri Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde  Tez Aşamasında Olup, İstanbul’da Bulunan Yabancı Üniversite Öğrencilerinin ‘Psiko-Sosyal Ve Kültürel’ Uyumu Üzerine Tez Çalışmalarını Sürdürmektedir. 2018 Yaz Sezonunda Trt Diyanet’te Meslektaşı Klinik Psikolog Beyhan Budak’ın Daimi Konuk Olduğu Bi’nebze İsimli Psikoloji Programını Sundu. 2016-2018 Yıllarında Aynı Kanalda Sabah Kuşağında Yayınlanan ‘Yeni Güne Merhaba’ Tv Programının Sunuculuğunu Yaptı. 2014-2016 Yıllarında Trt Diyanet’te ‘Ev Hali’ İsimli Psikoloji Programının Yapımcılığı Ve Sunuculuğunu Yaptı. Halen Ankara’da İkamet Etmekte Olup, Diyanet Tv ‘De Her Salı Ve Perşembe 16:30 ‘Da Patenti Kendisine Ait Olan Bi’nebze İsimli Psikoloji Programını Sunmaktadır

    Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Durusal

    1984 Yılında İstanbul’da Doğdu.Lise Öğrenimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesinde Tamamladıktan Sonra 2006 Yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden(%100 Burslu) Derece İle Mezun Oldu. 2008 Yılında İstanbul Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını, 2017 Yılında İse Collage Of London Birkbeck De Doktora Derecesini Aldı. 2007-2011 Yılları Arasında Nene Hatun Hastanesinde Görev Yaptı. 12 Yıl Boyunca Prof Dr Mehmet Sungur’dan Bdt Eğitimini Tamamladı Ve Dünya Akreditasyonunu Aldı. Yanı Sıra Çocuklar Üzerinde Zeka Testleri Başta Olmak Üzere Bir Çok Alanda Akademik Çalışmalar Yaptı. 2008 Ocak Ayından İtibaren İstanbul’da Kendi Ofisinde Çalışmakta.Aile Terapisi, Çocuk Yetişkin Ergen Psikoterapisi, Hipnoterapi, Bdt Terapisi Alanlarında Çalışmalarına Devam Etmektedir.

    Uzman Psikolojik Danışman Hayri Kara

    Konya/Selçuklu Doğumlu Olan Hayri Kara  Konya’da İlk Ve Orta Öğrenimini Tamamlamıştır. Lisans Eğitimi Giresun Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Bölümü Mezunu Olan Hayri Kara  Mersin İlinin Tarsus İlçesinde Bulunan Çağ Üniversitesinde Psikoloji Bölümünde Yüksek Lisans Alanında Öğrenimini Tamamlamıştır. Konya Da Yeni Nesil Eğitim Ve Aile Danışmanlığının Yöneticiliğini Yapan Hayri Kara, Eğitim Danışmanlığı, Aile, Evlilik, Çocuk Ve Ergenlik Alanlarında Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri Vermektedir.

    Kongrenin Olacağı Salon : Grand Hotel Konya (Eski Rixos)

    Adres:  Akademi, Yeni İstanbul Cd. No:231, 42130 Selçuklu/Konya

    Sertifikalar

    Etkinlik Sonunda İsim Soyisminize Özel 4 Konunun Yazdığı Ve 4 Konuşmacı İmzalı Basılı Tek Sertifika Ve 4 Konunun Ayrı Olarak Hazırlandığı 4 Adet Elektronik Sertifika Alacaksınız.Elektronik Sertifikalarınızı Basılı Sertifika Üzerindeki Size Özel Kod İle Sitemizden Görüntüleyebilirsiniz.
    Sertifikalar Kişiye Özeldir.
    Sertifikalarınız Elektronik Olarak Ömür Boyu Sistemimizde Saklanır.
    Basılı Olarak Size Verilecek Sertifikanızdaki Size Özel Kod İle Sistemimizde Elektronik Sertifikalarınızı İstediğiniz Zaman Sorgulayabilir, Kurum Ve Kuruluşlara Sorgulatmaları İçin Kodunuzu Verebilirsiniz.
    Sertifikalarınız Alfa Etkinlik Organizasyon Onaylıdır.
    Katılım Gösterdiğinize Dair Resmi Belgenizdir.
    Etkinlik Sonunda Alacağınız Sertifikalar Size Yetki Vermez, Cv'nizi Güçlendirir.

    Detaylar

    Bu Etkinlikte Bilet Satışları Kesindir, İptal Veya İade Kesinlikle Söz Konusu Değildir.
    Biletinizi Kredi Kartına 9 Taksite Kadar Veya Banka Kartı İle Saniyeler İçinde Alabilir, Ayrıca Dilerseniz Banka Hesaplarımıza Havale/Eft Yaparak Temin Edebilirsiniz.
    Etkinlik İçin Bilet Aldığınızda Kullanıcı Sözleşmesini Kabul Etmiş Sayılırsınız. Sözleşmenin Tamamını Okumanızı Tavsiye Ederiz.
    Bilet Fiyatlarına Kdv Dahildir.
    Alfa Etkinlik Uygun Gördüğü Takdirde Etkinliğin Konuşmacıları Ve/Veya Yerinde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
    Etkinliğe Katılmamanız Durumunda Sertifikalarınız Size Teslim Edilmez.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü