-

Sivas Psikoloji Kongresi

  • Seminer

Sivas Psikoloji Kongresi 

Numarasız Oturma Düzeni

Yaş Sınırı Yok

Sivas Psikoloji Kongresi "İlham Veren Fikirler" 7  Mart 2020 Cumartesi Sivas Ted Koleji Konferans Salonunda!

-Bu Muhteşem Kongre İçin Kontenjan Dolmadan, İndirimli Biletler Tükenmeden Hemen Biletini Al!

Neden Katılmalıyım?

Kariyerinize Yatırım Yapmak
Kendinizi Geliştirmek
Popüler Konuşmacılarla Tanışmak
Tecrübelerden Faydalanmak
Cv'nizi Alacağınız Sertifikalar İle Güçlendirmek İçin Bu Kongrede Sende Olmalısın.

Oturumlar

Geçmişin Yüklerinden Kurtulmak / Uzman Klinik Psikolog Beyhan Budak
Gelecek Nasıl Gelecek / Uzman Psikolog, Kariyer Danışmanı Erdem Er
İçimizdeki Öteki / Uzman Psikolojik Danışman Ziya Ünlütürk
Bu Çocuğun Sorunu Ne? / Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Durusal

Konuşmacılar

Uzman Klinik Psikolog  Beyhan Budak

İlköğretim Ve Lise Eğitimini Ankara'da Tamamlayan Beyhan Budak, İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünden Mezun Olduktan Sonra Tekrar Ankara'ya Dönmüştür. Ankara'da Özel Bir Klinikte Çalışan Beyhan Budak, Daha Sonra Ankara Gazi Üniversitesinde Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Bölümünde Yüksek Lisans Yapmıştır.Beyhan Budak,Daha Sonra İse Özel Bir Üniversitede Klinik Psikoloji Bölümünde İkinci Yüksek Lisansı Yapmaktadır. Şu Anda Kurucusu Olduğu Fenomen Psikolojik Danışmanlık Ve Eğitim Merkezinde Psikoterapi, Psikolojik Danışmanlık Ve Kurumlara Eğitim Hizmeti Vermektedir.Beyhan Budak, Aynı Zamanda Youtube Kanalında Her Hafta Popüler Psikoloji Ve Kişisel Gelişim Konularında Videolar Yayınlamaktadır.

Uzman Psiolojik Danışman  Ziya Ünlütürk

1984 Yılında Nevşehirin Hacıbektaş İlçesinde Doğdu..Lise Öğrenimini Kırşehir Lisesinde Tamamladıktan Sonra 2007 Yılıonda Atatürk Üniversitesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden Mezun Oldu.2007-2008 Yılları Arasında Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezinde Çalıştı. 2009 Millieğitim Bakanlığında Görev Yaptı. 2009 Aralık- 2010 Aralık 1. Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığında (Eskişehir) Rdm Biriminde Rdm Amiri Olarak Görev Yaptı.2011 Ocak Ayından İtibaren Eskişehirde Kendi Ofisinde Çalışmakta.Aile Danışmanlığı, Aile Terapisi, Evlilik Danışmanlığı, Bireysel Danışmanlık, Psikolojik Danışmanlık, Ergen Danışmanlığı, Yetişkin Danışmanlığı, Psikoterapi, Hipnoterapi, Emdr Terapisi Alanlarında Çalışmalarına Devam Etmektedir.

Uzman Klinik Psikolog Dr. Sinem Durusal

1984 Yılında İstanbul’da Doğdu.Lise Öğrenimini Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesinde Tamamladıktan Sonra 2006 Yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden(%100 Burslu) Derece İle Mezun Oldu. 2008 Yılında İstanbul Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını, 2017 Yılında İse Collage Of London Birkbeck De Doktora Derecesini Aldı. 2007-2011 Yılları Arasında Nene Hatun Hastanesinde Görev Yaptı. 12 Yıl Boyunca Prof Dr Mehmet Sungur’dan Bdt Eğitimini Tamamladı Ve Dünya Akreditasyonunu Aldı. Yanı Sıra Çocuklar Üzerinde Zeka Testleri Başta Olmak Üzere Bir Çok Alanda Akademik Çalışmalar Yaptı. 2008 Ocak Ayından İtibaren İstanbul’da Kendi Ofisinde Çalışmakta.Aile Terapisi, Çocuk Yetişkin Ergen Psikoterapisi, Hipnoterapi, Bdt Terapisi Alanlarında Çalışmalarına Devam Etmektedir.

Uzman Psikolog, Kariyer Danışmanı Erdem Er

Erdem Er, 1983 Yılında Sivas’ta Doğdu.Lise Eğitimini Ankara Bahçelievler Deneme Lisesinde Tamamladı. Lisans Eğitimini Psikoloji Bölümünde Tamamlayan Erdem Er, Daha Sonra Ankara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Ve Kariyer Danışmanlığı Alanında Yüksek Lisans Eğitimi Aldı.Ted Sivas Koleji Kurucu Temsilciliği Görevini Yürüten Erdem Er,  Boğaziçi Üniversitesi Ve Berkeley University  (California) Tarafından Ortak Yürütülen Sırasıyla Mba Ve Executive Mba Programlarını Tamamlamıştır. Girişimcilik Ve Gelecek Tasarımı Konularında Birçok Seminer Ve Eğitim Veren Erdem Er, Eğitim Alanında Yatırımlar Yaparak İş Hayatına Devam Etmektedir.

Yer/Ulaşım

Kongrenin Olacağı Salon : Sivas Ted Koleji Konferans Salonu

Adres:  Orhangazi, 42-Aşık Veysel Sk. No:120, 58050 Sivas Merkez/Sivas

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü