-

Yenilikçilik & Yaratıcılık Sempozyumu ve Ödül Töreni

  • Seminer

Yenilikçilik & Yaratıcılık Sempozyumu ve Ödül Töreni

Yer: Podyum Davet
Tarih: 5 Aralık 2019 
Saat: 13:00
Bilet Fiyatı:  Genel Giriş 115 TL

 

BUSİAD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Uzmanlık Grubu ve Uludağ Üniversitesi işbirliğinde 5 Aralık 2019 / Perşembe günü Podyum Davet / Podyum Park’da “10. Bursa Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu” ve “4. Bursa Yenilişim Ödül Töreni” düzenlenmektedir.
İlki 2010 yılında gerçekleştirilen Bursa Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu ‘nun bu yılki ana teması “Yarına Yolculuk” dur. BUSİAD ve Uludağ Üniversitesi tarafından desteklenen sempozyumun amacı; Türk sanayi ve hizmet işletmelerinin küresel boyutta sürdürülebilir rekabet gücü elde etmeleri için ulusal düzeyde,  işletme düzeyinde ve kişisel olarak yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları ve uygulamaları ele almak, tanıtmak, önemini vurgulamak, teşvik etmek, yaygınlaştırmak ve sürdürülebilirliğini sağlamaya yönelik olarak bölgesel yenilikçilik ve yaratıcılık hareketini desteklemektir.
Dördüncüsü yapılacak Bursa Yenileşim Ödülü sürecine   gönüllü olarak bir çok değerli kuruluş katılımda bulunmuştur. Ödülün amacı; sanayi ve hizmet işletmelerinin küresel boyutta sürdürülebilir rekabet gücü elde etmelerini sağlayarak ve sektörlerinde firma varlıklarını öne çıkartarak kurumsal farkındalık yaratmaktır. Bir başka amaç da ; ulusal düzeydeki yenilikçi yaklaşımlarının sürdürülebilirliğini sağlamaya yönelik olarak bölgesel hareketi desteklemektir.
Etkinliğin değerli konuşmacıları ; M. Serdar Kuzuloğlu ve Prof. Dr. Özgür Demirtaş olarak belirlenmiştir.
“Bursa 10.Yenilikçilik ve Yaratıcılık Sempozyumu” ve “4. Bursa Yenilişim Ödül Töreni” nde, sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

BUSİAD Yönetim Kurulu

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü