Bring The Soul: The Movie

Bring The Soul: The Movie

9 Eylül 2020 Çarşamba
Oyuncular : BTS .
7 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir.
Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.
105 dakika
  • Belgesel
  • Müzik

BTS çığır açan “Love Yourself” turunun ardından bu müzikal belgesel ile sinema perdelerine geri dönüyor.

BTS Avrupa turlarının en son konserinden sonraki gün, Paris'te bir otelin çatı katında, yeni şehirleri tecrübe etmekten, dünya çapında binlerce ARMY önünde performans sergilemeye, kendi hikayelerini anlatıyor. Avrupa Turu’nun parçası olan konser performanslarının yanı sıra grubun samimi konuşmalarını içeren ve BTS’nin sahne dışındaki dünyasına kısa bir bakışta yine bu belgesel filmde.

07 AĞUSTOS 2019’DA İLK GÖSTERİMİ OLAN BTS ; BRING THE SOUL YAKIN ZAMANDA VİZYONA GİRECEK YENİ FİLMLERİ  BREAK THE SILENCE ; THE MOVIE’DEN GÖRÜNTÜLER EŞLİĞİNDE SADECE 28-29-30 AĞUSTOS’TA 3 GÜNLÜĞÜNE YENİDEN VİZYONDA !

BREAK THE SILENCE: THE MOVIE öncesinde BTS sinema perdelerine 2019’da uluslararası başarıya imza atmış BRING THE SOUL: THE MOVIE ile geri dönüyor. Sahne ışıklarından daha da parlak olan grup bizi şimdi sahne arkasına davet ediyor. Avrupa turnelerinin son konserinden bir sonraki gün, Paris’te bir terasta, yeni şehirlerdeki deneyimlerden, dünyanın dört bir tarafındaki binlerce ARMY’ye konser vermeye kadar bütün hikâyelerini anlatacaklar. BTS’in sahneden uzaktaki dünyasına bir bakış, turneden muhteşem konser görüntüleri eşliğinde grubun samimi özel konuşmalarıyla, kaçırılmaması gereken bir sinema deneyimi olacak.

BTS’in yolculuğu sinemalarda devam ediyor!

Bir sonraki film olan BREAK THE SILENCE: THE MOVIE’den görüntülerle.

Sadece 28, 29 ve 30 Ağustos’ta, sadece sinemalarda!

Kadro

-

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Seanslar ve Salonlar
Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü