Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Festival - Vincent Ölmeli

    34. Ankara Film Festivali

    Sinemanın Kalbi Ankara'da Atıyor: Kültür, Sanat ve Sinemanın Buluştuğu 34. Ankara Film Festivali!

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    -

    İzleyici Puanı

    0 Yorum

    Festival - Vincent Ölmeli Filminin Konusu

    Festival - Vincent Ölmeli filminin detayları

    Vincent Ölmeli

    Vincent Must Die/ Vincent Doir Mourir

    Fransa, Belçika France, Belgium/ 2023/ ‘115/ DCP/ Renkli Color/ Fransızca French/ Türkçe, İngilizce Altyazı Turkish English Subtitles

    Yönetmen / Director: Stephan Castang

    Senaryo / Screenplay: Mathieu Naert

    Görüntü Yönetmeni / Director of Photography: Manuel Dacosse

    Kurgu / Editing: Meloe Poilleve

    Oyuncular / Cast: Karim Leklou, Vimala Pons, François Chattot

    Yapımcı / Producer: Claire Bonnefoy, Thierry Lounas

    Yapım Şirketi / Production Company: Capricci Films

    Dağıtımcı / Distributor: BirFilm

    E-posta / E-mail: kemal.ural@birfilm.com

    2023 Fantasia Film Festivali; Cheval Noir - Özel Mansiyon/ 2023 Neuchatel Uluslararası Fantastik film Festivali; Gümül Melies Ödülü - En İyi Fantastik Avrupa Uzun Metraj Film/ 2023 Champs-Elysees Film Festivali; Seyirci Ödülü - Fransızca Uzun Metraj

    2023 Fantasia Film Festival; Cheval Noir - Special Mention/ 2023 Neuchatel International Fantastic Film Festival; Silver Melies Award - Best European Fantastic Feature Film/ 2023 Champs-Elysees Film Festival; Prix du Public - Long Metrage Français

    Vincent, iş arkadaşlarından sokaktaki çocuklara kadar çevresindeki herkesin, tüm dünyanın görünürde hiçbir neden yokken onu öldürmek istediğini fark eder. Hollywood Reporter yazarlarından Damon Wise; "Vincent Ölmeli, hepimizi bekleyen mikro saldırganlıkların mayın tarlası hakkında gerçekten oldukça düşünceli bir film." Prömiyerini 2023 Cannes Film Festivali'nin eleştirmenler haftasında yapan Vincent Ölmeli, Romeo, Bunuel ve Carpenter'ın filmlerinden esintiler taşıyan kara komedi, aksiyon ve paranoya türlerinin bir karışımı.

    Vincent realizes that everyone around him from his coworkers to children on the street, the whole world wants to kill him for no apparent reason. Damon Wise from the Hollywood Reporter writer; “Vincent Must Die is a really rather thoughtful film about the minefield of microaggressions that await us all.” Having premiered at the critics week in the 2023 Cannes Film Festival, Vincent Must Die is an amalgamation of the dark comedy, action, paranoia and action genres with the slight essence of Romeo, Bunuel and Carpenter’s films.

    Stephan Castang

    Stephan Castang 1973 yılında Versaille, Fransa'da doğdu. 2011 yılında ilk kısa filmi French Kids / Jeunessess Français'i yönetti. Film, 2012 Berlin Uluslararası Film Festivali'nde Kristal Ayı Generation 14plus- En İyi Kısa Film ödülüne aday gösterildi.

    Stephan Castang

    Stephan Castang was born in Versaille, France in 1973. In 2011 he directed his debut short film French Kids / Jeunessess Français. The film was nominated for Crystal Bear Generation 14plus- Best Short Film at the 2012 Berlin International Film Festival.

    Seçilmiş Filmografi / Selected Filmography:

    2011 French Kids (Kısa Film / Short Film)

    2014 Fin de Campagne (Kısa Film / Short Film)

    2015 Servis Compris (Kısa Film / Short Film)

    2020 Finale (Kısa Film / Short Film)

    • Vizyon Tarihi 05 Kasım 2023 Pazar
    • Film Türü 34. Ankara Film Festivali
    • Süre 115 dakika
    • Akıllı İşaretler 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

    Festival - Vincent Ölmeli Filminin Oyuncuları

    Festival - Vincent Ölmeli filminin kadrosu
    Etkinliğe Gitmeden önce kuralları okuyun.

    ***Seanslar belirtilen saatte başlar, seans başladıktan sonra salona girişe izin verilmeyecektir. Konuklu Seanslar ve süresi uzun olan filmlerden dolayı sonraki seansın başlangıç saatinde kayma olabilir.
    Screening start at the scheduled time, no one will be allowed to enter the hall after the start of the screening. There may be a delay in the start time of the next screening due to screenings with guests and films with a long duration.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Festival - Vincent Ölmeli Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    0 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    0 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0