Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Gjurmë pa shenjë

    Gjurmë pa shenjë

    19 Şubat 2022 Cumartesi
    120 dakika
    • Action
    • Romancë
    • Drama

    Historia e dashurisë mes një djali me emrin Maxim dhe vajzës me emrin Izabela. Nga dy botë të ndryshme. Maxi shkrimtar, një djalë me një botë e shpirt të pasur dhe Izabela, vajza e një deputeti i cili ishte i përfshirë në punë të pista i cili e kërcënon Maxin që të mos takohet e mos t’i afrohet më të bijës. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü