Kaybedenler Kulübü Yolda

  • 16 Mart 2018 Cuma
  • 0 dakika

Nejat İşler ve Yiğit Özşener'in başrollerini canlandırdığı Kaybedenler Kulübü'nün devam filmi Kaybedenler Kulübü Yolda geliyor.

2011 yılında vizyona giren ve 485 bin 580 seyirci tarafından izlenen Kaybedenler Kulübü'nün devam filmi Kaybedenler Kulübü Yolda, Nejat İşler ve Yiğit Özşener'i yeniden buluşturuyor. Yine başrolü paylaşacak olan ikili, ilk filmde Kaan ve Mete karakterleriyle iki yakın arkadaşı canlandırmıştı. Hikayede Kaan yayınevi sahibiydi, Mete ise plak biriktiren, ince zevkleri olan bir bar işletmecisiydi. İkilinin aralarındaki doğal sohbetlerinin yayınlandığı bir radyo programını anlatan filmin devam hikâyesi, Kaybedenler Kulübü Yolda ismiyle karşımıza çıkacak.

Kaybedenler Kulubü Yolda'nın yönetmenliği Mehmet Ada Öztekin'e ait. Nejat İşler ve Mehmet Ada Öztekin geçtiğimiz sezon Bodrum Masalı dizisinde beraber çalışmışlardı. Ayrıca ikili, 22 Aralık'ta vizyona girecek olan Martıların Efendisi filminde de birlikte çalıştı. 


Kaybedenler Kulübü Yolda filminin biletini almak ve evinize en yakın sinema salonundan alarak sinema keyfine varmak için tıklayın...

Seanslar

E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!