Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Uçan Süpürge - Saint Omer

    Uçan Süpürge - Saint Omer

    31 Mayıs 2023 Çarşamba
    18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.
    122 dakika
    • 26.Uçan Süpürge

    Uçan Süpürge - Saint Omer

    Saint-Omer adliyesi. Genç yazar Rama, 15 aylık kızını Fransa’nın kuzeyinde bir plajda yükselen sulara terk ederek öldürmekle suçlanan Laurence Coly’nin duruşmasına katılır. Ancak duruşma devam ederken sanığın söyledikleri ve tanık ifadeleri Rama’nın kanaatlerini sarsacak ve bizi kendi yargılarımızı sorgulamaya yönlendirecektir.

    Belgeselleriyle tanınan yönetmen Alice Diop, yılın en beğenilen filmleri listelerinde en tepelerde yer alan ve Fransa’nın Oscar adayı olan Saint Omer’de ilk kurmaca filmine imza atıyor. Film, Diop’un belgesel geçmişinden de beslenen yapısıyla izleyiciyi şu zor soruyla baş başa bırakıyor: Ayrımcılığın, toplumdan dışlanmanın, kolonyal sistemin izleri DNA’lar üzerinden annelerden kızlara nasıl taşınır?   

    2022 César Ödülleri - En İyi İlk Uzun Metrajlı Film 

    2022 Venedik Film Festivali - Büyük Jüri, Luigi De Laurentiis En İyi İlk Film

    2022 Chicago Film Festivali - Gümüş Hugo En İyi Senaryo Ödülü

    2022 Sevilla Film Festivali -  En İyi Film, En İyi Senaryo

    2022 Cenevre Film Festivali - En İyi Uzun Metrajlı Film

    2022 Jean Vigo Ödülü 

    Değerli sinemaseverler,
    Hatırlatmak isteriz ki, seyircilerimizi rahatsız etmemek ve film keyfini bozmamak adına, seans saatlerinden sonra salonlara giriş yapılamamaktadır. Seans saatlerinden önce salonlarda yerinizi almayı unutmayınız. İyi seyirler!

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Seanslar ve Salonlar