-

Yarışma- I Apostate

30 Ekim 2019 Çarşamba
61 dakika
  • Festival

Yarışma- I Apostate
Filmin Adı: I, Apostate 
Yönetmen: Jeremy Moss 
Ülke: ABD 
Süre: 61’ 
Yıl: 2018 
Yer: Vault 34 
Tarih: 14 Kasım / 13:15 
Altyazı: Türkçe 
Sinopsis:  Endoktrinasyon, göç ve ikonografi üzerine bir fantezi. Gezginlerin ve arayış içerisinde olanların geçit töreni: Mormon misyonerlerin, çığır açanların, çok eşlilerin, izcilerin, avcıların, kilise müdavimlerin ve gelecek vaat eden bir peygamberin yürüyüşü. Hafızanın, tarihin, ataların ve en sonunda mekanın kutsal yolculuğu.  A fantasia of post-indoctrination, immigration, and iconography. A pageant of wanderers and searchers: 
Mormon missionaries, a pioneer, polygamists, scouts, hunters, church-goers, and an aspiring prophet walk and walk and walk. A pilgrimage of memory, history, ancestry, and place. 
Yönetmen Bio: Jeremy Moss, Pennsylvania merkezli Güneybatı Amerikalı bir film yapımcısıdır. Çalışmaları, Edinburgh Uluslararası Film Festivali, Jihlava Uluslararası Belgesel Film Festivali, Tiff Bell Lightbox, Anthology Film Archives, UnionDocs ve Microscope Gallery gibi festival ve mekanlarda gösterildi. Filmleri ve videoları Light Cone tarafından dağıtılmaktadır. Jeremy Moss is a Pennsylvania-based filmmaker from the American Southwest. His work has screened at festivals and venues including Edinburgh International Film Festival, Jihlava International Documentary Film 
Festival, Chicago Underground, TIFF Bell Lightbox, Artists’ Television Access, Anthology Film Archives, UnionDocs, and Microscope Gallery. His films and videos are distributed by Light Cone. 
 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Seanslar ve Salonlar
Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü