-

Yarışma- Yeni Soluk 2

30 Ekim 2019 Çarşamba
41 dakika
  • Festival

Yarışma- Yeni Soluk 2
1. 
Filmin Adı: It’s You 
Yönetmen: Benjamin Cebrian & Sébastien Casino 
Ülke: Fransa 
Süre: 15’ 
Yıl: 2019 
Sinopsis:  Düblörlük yapan Jemi’nin en yakın arkadaşları parti yapmaktan hoşlanan sevgi dolu Luke ve Sonia çiftidir. Jemi’yi, gerçekten önemseyen bu çift, bir sonraki filminde başına bir şey gelip gelmeyeceğini öğrenmesi için falcıya gitmesini ister. Falcıysa Jemi’ye, çok yakında ruh eşiyle tanışacağını söyler. 
Jemi is a stuntman. His best friends are Luke and Sonia, a loving couple who like to party a lot. As they really care for Jemi, they advise him to go see a fortune teller in order to make sure that nothing goes wrong during his coming stunts. The fortune teller tells him that he will soon meet his soulmate. 
 2. 
Filmin Adı: Jo é Pu 
Yönetmen: Roberto Barbery Mier 
Ülke: Arjantin 
Süre: 25’ 43’’ 
Yıl: 2018 
Sinopsis:  Yalnız bir adam şiirinde teselli ararken genç bir kadın kaşık yakar. Her ikisi de dehşetin bir meleğin yüzüne sahip olduğunu keşfeder: Kadın için alüminyum, duman ve orgazm; adam için, bir jilet dilimleyen on jilet. Kırık bir akordeondur bu. Jo é Pu’dur bu.  
A young woman burns spoons while a solitary man seeks solace in poetry. Both discover that horror has the face of an angel. For her, it’s aluminum, smoke and orgasms. For him, ten razor blades slicing a lung. This is a broken accordion. This is Jo é Pu. 
 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Seanslar ve Salonlar
Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü