Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Yumurtalar Firarda: Afrika Macerası

    Macera Animasyon Komedi

    Eğlence dolu bir animasyonda, Toto ve Di, altın yumurta sahibi çocuklarını korumak için macera dolu bir Afrika yolculuğuna çıkarlar.

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    5

    İzleyici Puanı

    1 Yorum

    Yumurtalar Firarda: Afrika Macerası Filminin Konusu

    Yumurtalar Firarda: Afrika Macerası filminin detayları

    Toto adındaki sevimli horozun, ünlü Tavuk Çiftliği’nde eşi tavuk Di ile birlikte huzurlu bir hayatı vardır. Uly ve Max adında, altın rengi olma özellikleriyle "altın yumurta" gibi görünmelerini sağlayan bir çift sevimli küçük yumurtanın gururlu ebeveynleridir. İşte tam da bu yüzden bazı yumurta koleksiyoncuları onları alıp  Afrika’ya götürmek ister. Çocuklarını kurtarabilmek için Afrika kıtasına seyahat etmenin bir yolunu bulmalı, timsahlar, su aygırları, bir grup çılgın maymun ve ormanın kralı aslan ile dolu ormanları aşmak zorundalar. Afrika’da onları harika maceralar beklemektedir.

    • Vizyon Tarihi 11 Ağustos 2023 Cuma
    • Film Türü Macera, Animasyon, Komedi
    • Süre 88 dakika
    • Akıllı İşaretler Şiddet ve Korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir. 6 Yaş Üzeri İzleyici Kitlesi İçindir.

    Yumurtalar Firarda: Afrika Macerası Filminin Oyuncuları

    Yumurtalar Firarda: Afrika Macerası filminin kadrosu
    Etkinliğe Gitmeden önce kuralları okuyun.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yumurtalar Firarda: Afrika Macerası Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    2 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    5 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    1
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0

    Yumurtalar Firarda: Afrika Macerası Filmi Yorumları

    Yorumlar,İncelemeler ve Eleştiriler
    yorum icon

    Emine Halatçı

    17 Ağustos 2023

    5 / 5
    tick BU FİLMİ İZLEDİ

    Kızımla beraber izledik. Yabancı animasyonlara göre bence gayet düzgün ve temiz bir içeriği var. Baba Horoz yavrularını korumak için yavrularını çok fazla dış hayatla bir araya getirmek istemiyor bu nedenle çocuklar babalarını sevmiyor daha sonra babalarının haklı olduğunu anlıyorlar. Babaları onların iyiliğini istiyor ama çocuklar bunu anlamıyordu başlarına gelen olaylardan sonra babalarına olan sevgileri kat kat artıyor. Ben çok beğendim. İki açıdan daha eleştirmek isterim dini açıdan bence uygun saçma sapan sihir gibi şeyler yok. Bir çocuk için gayet uygun bir sinema filmi.

    0 kullanıcı bu yoruma katılıyor.

    yorum icon

    Sevgi Karakazan

    16 Ağustos 2023

    5 / 5

    0 kullanıcı bu yoruma katılıyor.