Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Semt 77 Yalovaspor - Anadolu Efes

    • Spor

    Semt 77 Yalovaspor - Anadolu Efes

    Yer : 90.Yıl Spor Salonu

    Tarih : 18.01.2022

    Saat : 18.00

    Maç biletlerinizi web sayfamız üzerinden alabilirsiniz.

    90. Yıl Spor Salonu’nda düzenlenen her türlü spor müsabakasına seyirci olarak gelen herkes aşağıdaki kuralları uymakla yükümlüdür.
    Müsabakaları izlemek üzere T.C. Sağlık Bakanlığınca belirlenen aşı takvimini tamamlamış ya da en fazla 48 saat öncesine kadar PCR sonucu negatif olan kişiler seyirci olarak salona alınacaktır. 12 yaş altındaki çocuklar için aşı şartı aranmamaktadır.
    Biletler kopya edilemez, satılamaz, tanıtıma veya ticari amaca yönelik kullanılamaz.
    Yetkili satış noktasından alınmamış, dip koçanı koparılmış, sahte ve zarar görmüş biletlerden organizatör sorunlu değildir.
    Biletler maç sonuna kadar muhafaza edilmelidir.
    Satılan bilet iade edilemez, değiştirilemez ve tekrar basılamaz.
    Birbirini tekrar eder maçların arasında ya da devre aralarında salondan dışarı çıkan kişiler tekrar alınmayacaktır.
    Federasyon veya Organizatör, girişlerde kimlik sorma ve üst araması yapmaya yetkilidir.
    Salona her türlü cam metal plastik vb. şişe, yanıcı/patlayıcı malzeme, ateşli veya kesici/delici silah, uyuşturucu madde, alkol ve her türlü yiyecek, içecek, evcil hayvan, selfie çubuğu, şemsiye, parfüm, deodorant, şarj aleti, ruj vb. ses çıkaran araçlar (megafon, vuvuzela vb.) ve kayıt cihazı sokulması yasaktır.
    Federasyon ve Organizatör, alkol ve uyuşturucu madde etkisi altında olduğuna inandığı kişileri salona almama hakkına sahiptir.
    Salon içerisinde ve çevresinde sigara içmek yasaktır.
    Salon içerisinde ve çevresinde siyasi ya da ticari amaçlı aktivitelerde bulunmak, şiddeti teşvik edebilecek nesneler, pankart ve semboller kullanmak yasaktır.
    Bilet sahipleri geçici trafik ve park talimatlarına uymakla yükümlüdür.
    Biletinde belirtilen yerde oturmayan, maçları ayakta ya da koridorda seyreden, sporcu ve görevlilerin yaralanmasına veya oyunun akışında aksaklığına neden olabilecek maddeleri sahaya atan, organizasyonun işleyişini engelleyecek davranışlarda bulunanlar salondan çıkartılır.
    Federasyon veya Organizatör, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    Acil durumlarda güvenlik talimatlarına ve güvenlik görevlilerinin direktiflerine uyunuz.
    Sayılan kuralları ihlal edenler salon dışına çıkarılır. Biletleri geçersiz olur ve kendilerine para iadesi yapılmaz. Bu kişiler hakkında yasal işlemler başlatılır.

    Covid-19 Tedbirleri Prosedürü’nün seyirciler ve akreditasyon kartı sahibi görevliler ile ilgili kısmı güncellenmiş olup, ekte bilgilerinize sunulmuştur.

    Yeni uygulamaya göre; aşı takviminin tamamlanmasını takip eden veya Covid-19 PCR pozitif tanısı + 1 doz aşı sonrası 180 günü doldurmuş olan kişilerin kombine veya bilet almak sureti ile karşılaşmalara girebilmesi ve akreditasyon kartı sahibi görevlilerin oyun alanında yer alabilmesi için hatırlatma aşılarını olmaları gerekmektedir. 180 günlük süreyi tamamlamış olmasına rağmen hatırlatma aşılarını olmayanların müsabakalara katılmaları mümkün olmayacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü