Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    The Equalizer 3

    Aksion Triller Horror Krim

    Adalet 3: Son - The Equalizer 3, kendi adaletini sağlamak zorunda kalan eski hükümet ajanı Robert McCall'in maceralarını konu ediyor. 

    rating star

    3

    Vlerësimi i redaktorit

    1 Kritik
    rating star

    5

    Vlerësimet e audiencës

    2 Yorum

    Aktori Kryesor: Denzel Washington

    Regjisori: Antoine Fuqua

    Tema e filmit

    The Equalizer 3 detajet e filmit

    Robert McCall e gjen veten në shtëpi në Italinë Jugore, por zbulon se miqtë e tij janë nën kontrollin e bosëve të krimit lokal. Ndërsa ngjarjet bëhen vdekjeprurëse, McCall e di se çfarë duhet të bëjë: të bëhet mbrojtësi i miqve të tij duke marrë përsipër mafian.

    • Data e Vizionit 01 shtator 2023 e premte
    • Lloji i filmit Aksion,Triller,Horror,Krim
    • Kohëzgjatja 109 minutë
    • Shënues inteligjentë Përmban elemente të dhunës dhe frikës. Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë. I përshtatshëm për audiencën 16 vjeç e lart.

    Kastet e filmit

    The Equalizer 3 aktorët e filmit
    Lexoni rregullat përpara se të shkoni në ngjarje.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    The Equalizer 3 Vlerësimi juaj për këtë film?

    3 përdorues i vlerësuar
    Dërgo

    4,3 / 5

    3 vlerësim

    5 star
    2
    4 star
    0
    3 star
    1
    2 star
    0
    1 star
    0

    The Equalizer 3 Komentet e filmit

    The Equalizer 3 detajet e filmit
    editor icon
    yorum icon

    REDAKTOR

    Onur Kırşavoğlu

    e mërkurë, 06 shtator 2023 14:23

    tick SHIKUAR KËTË FILM

    İlk iki filmde sakin yaşam tarzını bir türlü yakalayamayan ve kötülerle mücadele etmek zorunda kalan kahramanımız, bu kez İtalya'nın şirin bir sahil kasabasında bu umudun peşine gidiyor ama kötülükler yine yakasını bırakmıyor. Kendi halinde sıradan ve mutlu hayatları olan sahil halkı, Denzel Washington'ın canlandırdığı McCall karakterini kabulleniyor ve kendilerinden biri olarak görmeye başlıyor. Camorra mafyası ise kasabanın huzurunu kaçırıyor ve uluslararası suç organizasyonlarını buradan yürütmeye karar veriyor. McCall bir süre karışmamak için dirense de yine kendini olayların tam ortasında buluyor. Adalet 3, bol göndermeli, bol aksiyon içeren ve güzel manzaralara sahip bir devam filmi. Gerek türü seven, gerekse suçlu zevk beğenisini aksiyon filmlerinden oluşturan izleyiciler salondan memnun ayrılacaktır. Washington her zamanki gibi ve eşlik eden İtalyan oyuncular da son derece başarılı. Filmin ilginç yanlarından biri, Denzel Washington ve Dakota Fanning'in Man on Fire'den yıllar sonra yeniden bir araya gelmeleri. O zaman yetişkin ve çocuk kimyası son derece uyumlu olan çift, şimdi iki yetişkin olarak yine uyum içerisinde performans sergiliyor. Adalet 3, aksiyon tutkunlarının kaçırmaması gereken bir yapım.

    0 përdoruesit pajtohen me këtë koment.

    yorum icon

    Serdar Sezer

    e enjte, 14 shtator 2023 14:35

    Bence Adalet 3: Son, oldukça tatmin edici bir film. Denzel Washington, yine McCall karakterini mükemmel bir şekilde canlandırıyor. Aksiyon sahneleri ise, oldukça gerçekçi ve heyecan verici. Kısacası filmin aksiyon sevenlere keyifli bir deneyim sunduğunu düşünüyorum.

    0 përdoruesit pajtohen me këtë koment.

    yorum icon

    Muhammet Çakıcı

    e shtunë, 09 shtator 2023 20:13

    Harika bir film izlemenizi tavsiye ederim.

    0 përdoruesit pajtohen me këtë koment.