Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Eskişehir Kahve Festivali 2.Gün

    Eskişehir Kahve Festivali 2.Gün

    • Festival

    Eskişehir Kahve Festivali 2.Gün Konseri 

    Festival saati 10:00 - 22:00 arasındadır.

    25 Mayıs:

    PİNHANİ : 20.45
    PERA : 19.30
    ÇAĞAN ŞENGÜL : 18.30

    Türkiye’nin en büyük konsept festivallerinden biri olan ve bu yıl dördüncüsü düzenlenen Eskişehir Kahve Festivali, 24-25-26 Mayıs tarihlerinde sıra dışı atmosferiyle Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda Eskişehirli kahve severlerle buluşacak.

    Geleneksel Türk kahvesinin öncüleri, mikro kavurucular, yeni nesil nitelikli kahve akımının bilinen en iyi temsilcileri, makine ve ekipman tedarikçileri ve çok sayıda sektör profesyonelinin bir araya geleceği Eskişehir Kahve Festivali, yerel kahve dükkânlarının yanı sıra ulusal ve uluslararası çapta birçok markaya da ev sahipliği yapacak.

    Yaklaşık 100 sektörel markanın yer alacağı festival kapsamında ücretsiz kahve tadımları, interaktif atölyeler, seminerler, barista şovları, sahne performansları ve konserler katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatacak.

    - Festivalde yaş sınırı yoktur ve 0-12 yaş için ücretsizdir.

    - Festival alanına yiyecek ve/veya içecek ile girmek yasaktır.

    - Festival ekibi, gerekli gördüğü takdirde festival tarihini, yerini veya süresini erteleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. İlgili durumlarda bilet iadesi ve iptali yapılamaz. Biletleriniz festival kapsamında tekrar kullanılabilecektir.

    - Her türlü zarara yol açabilecek delici, kesici, patlayıcı vb. yabancı maddeler festival alanına alınmayacaktır.

    - Festival girişinde kolunuza takılan bileklikler size gün içerisinde alana giriş-çıkış yapabilme imkânı sağlar ve yalnızca size aittir. Zarar görmüş, kopmuş ya da deforme olmuş bilekliklerle festival alanına giriş yapılamaz.

    - Festival alanına girişlerde kimlik kontrolü yapılacaktır.

    - Festival alanına profesyonel ses ve görüntü araçları sokmak özel izne tabidir.

    - Katılımcılar festival alanı içinde gerçekleştirilecek her türlü görüntü çekimi için şahsi izin vermiş sayılır ve organizasyon ekibi çekilen görüntüleri reklam ve tanıtım amaçlı kullanım hakkına sahiptir.

    - Festival alanında tüm güvenlik önlemleri alınmıştır ancak oluşabilecek herhangi bir kayıp, yaralanma, zarar veya hasardan organizatör sorumlu tutulamaz.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.