Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Hakan Başar Trio - Muğla SKÜ GSF 8. Uluslararası Bodrum Caz Fest. Tasarım Yarışması Ödül Töreni

    Hakan Başar Trio - Muğla SKÜ GSF 8. Uluslararası Bodrum Caz Fest. Tasarım Yarışması Ödül Töreni

    • Caz Festivali

    Hakan Başar Trio - 8. Uluslararası Bodrum Caz Festivali Konseri

    Yaş Sınırı: 7+

    Başlangıç Saati: 21:00

    Hakan Başar               p

    Burak Cihangirli          d

    Enver Muhamedi        kb

    Avrupa'da ve özellikle İtalya'da verdiği son derece coşkulu ve başarılı konserlerden sonra, herkesin takdirini kazanarak "Uluslararası Cazın Yükselen Yeni Yıldızı" olarak nitelendirilen 2004 doğumlu Hakan Başar, Caz Derneği'nin desteğiyle bir kez daha Uluslararası Bodrum Caz Festivali'nde müzikseverlerle buluşuyor. Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’ne ev sahipliği için teşekkür ederiz.

    Başar, Jazz Fest Budapest Konseri sonrası, Davulda Burak Cihangirli ve Kontrbasta Enver Muhammedi gibi çok değerli iki müzisyenle birlikte, Hard Bop, Post Bop Jazz, Blues, Latin Jazz, Gospel tarzı parçaları sizlerle buluşturuyor.

    Daha fazla bilgi için: https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    *Bu proje, Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile hazırlanmıştır.

    Hakan Başar Trio

    Age Limit: 7+

    Event Time: 21:00

    Hakan Başar               p

    Burak Cihangirli          d

    Enver Muhamedi        kb

    Hakan Başar, born in 2004, who has been recognised as the "Rising New Star of International Jazz" after his enthusiastic and successful concerts in Europe and especially in Italy, will once again meet music lovers at the International Bodrum Jazz Festival with the support of the Jazz Society. We would like to thank Dibeklihan Culture and Art Village for hosting this event.

    After his concert at Jazz Fest Budapest in Switzerland, one of the most important jazz clubs in the world, Başar, together with two very valuable musicians from Ankara, Burak Cihangirli on drums and Ufuk Över on double bass, will bring you Hard Bop, Post Bop Jazz, Blues, Latin Jazz, Gospel style pieces.

    *This project has been prepared with the contribution of the Ministry of Culture and Tourism.

    Muğla SKÜ GSF Grafik Bölümü 8. Uluslararası Bodrum Caz Festivali Tasarım Yarışması Ödül Töreni ve Sergisi

    Başlangıç Zamanı: 20:30

    Yaren Sezer                 Birinci

    Mesut Karakaya         İkinci

    Ebru Özkan                 Üçüncü

    Şeyma N. Öksüz          Mansiyon

    Sude Uzun                   Mansiyon

    Uluslararası Bodrum Caz Festivali’nin afiş tasarımını Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü öğrencileri ile çalışıyoruz. Yarışmaya katılan eserlerden oluşan sergide Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’ne ev sahipliği için teşekkür ederiz.

    Yarışmaya katılan öğrencilerin çalışmaları arasından bölüm hocalarımız ve Yönetim Kurulumuz ile birinciyi seçerek bu yılın festival görsellerinde birinci seçilen tasarımı uyguladık. Gençlerle iş birliği yapmanın ne kadar harika ve yenilikçi olduğunu bir kez daha deneyimledik. Yarışmaya katılan tüm eserleri bu sergide görme imkanı bulabilirsiniz.

    Daha fazla bilgi için: https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    *Bu proje, Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile hazırlanmıştır.

    Muğla SKU Faculty of Fine Arts Graphic Department 8th International Bodrum Jazz Festival Design Competition Award Ceremony and Exhibition

    Event Time: 20:30

    Yaren Sezer                 First Award

    Mesut Karakaya         Second Award

    Ebru Özkan                 Third Award

    Şeyma N. Öksüz          Honorable Mention

    Sude Uzun                   Honorable Mention

    Collaborating with students of the Graphic Design Department of the Faculty of Fine Arts of Muğla Sıtkı Koçman University on the poster design for the International Bodrum Jazz Festival. We would like to thank Dibeklihan Culture and Art Village for hosting the exhibition of works from the competition.

    After selecting the first place winner from the works of the students who participated in the competition with our department heads and Board of Directors, we implemented the design that was selected first in this year's festival visuals. We once again experienced how wonderful and innovative it is to collaborate with young people. You can see all the works that participated in the competition in this exhibition.

    *This project has been prepared with the contribution of the Ministry of Culture and Tourism.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.