Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Kerem Görsev Trio

    Kerem Görsev Trio

    • Caz Festivali

    Kerem Görsev Trio Konseri - 8. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    Yaş Sınırı: 7+

    Kerem Görsev                                p
    Volkan Hürsever          db
    Ferid Odman                  d

     1996 yılında Caz Derneği’nin ilk etkinliğinde verdikleri konserden bu yana üretmeye ve performanslarına devam eden Kerem Görsev Trio, festivalin 7.  yılında, “Lost Ghost” ve “Meeting Point” albümlerinden parçalar ile Açılış Konserinde izleyicilerle buluşuyor. Konsere desteklerinden dolayı Anthaven Aspat’a teşekkür ederiz.

     Kerem Görsev’e kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman eşlik ediyor. Kerem Görsev, ilk albümünden bu yana trio için düzenlediği ağırlıklı olarak kendi bestelerinden oluşan repertuvarını Türkiye’nin en iyi sanatçılarından olan Volkan Hürsever ve Ferit Odman ile yeniden yorumluyor. Dinamik performansları ve yüksek enerjileri ile unutulmaz bir caz gecesi yaşatıyor.

     Caz Derneği’nin düzenlediği birçok uluslararası festivalde yer alan Kerem Görsev Trio, Marciac, Umbria, Pescara, Bologna, Vilnius, Liviv, Makedonya, İslamabad, Bakü gibi Uluslararası tanınan Caz Festivalleri ile New York, Londra, Kopenhag, Muenster, Coesfeld, Hamburg, Köln, Stuttgart, İslamabad ve daha birçok ülkede konser ve organizasyonlarda sahne alarak dünya çapında müzik severlerle buluştu. 
    Görsev’in araştırmacı ve yayıncı kişiliği sayesinde 1997 yılından bu yana yaptığı ‘Kerem Görsev’le Caz’ isimli televizyon programı ve uzun yıllar devam eden radyo programları ile Caz müziğinin Türkiye’de yaygınlaşması ve tanınmasında büyük katkısı oldu. 

     Daha fazla bilgi için: https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

     *Bu proje, Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile hazırlanmıştır.  

     

    Kerem Görsev Trio

    Kerem Görsev                                p
    Volkan Hürsever          db
    Ferid Odman                  d

     Kerem Görsev Trio, which has been producing and performing since the concert they perfomed in Jazz Society’s first ever event at 1996, will be opening the festival with songs from “Lost Ghost” and “Meeting Point” albums. We appreciate the support of Anthaven Aspat.

     Kerem Görsev Trio, performed in many Jazz Society’s international Jazz festivals since its foundation. They took place at many internationally-recognized jazz festivals including Marciac, Umbria, Pescara, Bologna, Vilnius, L’viv, Macedonia, Islamabad and Baku. He took the stage in many more countries and organizations such as New York, London, Copenhagen, Muenster, Coesfeld, Hamburg, Köln, Stuttgart, and Islamabad, meeting music enthusiasts across the world. Kerem Görsev is also known for his research and broadcasting work. Since 1997, he has hosted “Kerem Görsev’le Jazz” (Jazz with Kerem Görsev) TV show and a series of radio shows, making great contributions to the promotion and popularization of jazz in Turkiye.

     *This project has been prepared with the contribution of the Ministry of Culture and Tourism.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.