Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk
    Murat Arkan Dinletisi| BODFAD #CazEnerjisi Fotoğraf Sergisi Açılışı - Eftal Köklü ile Cazın Enerjisi

    Murat Arkan Dinletisi| BODFAD #CazEnerjisi Fotoğraf Sergisi Açılışı - Eftal Köklü ile Cazın Enerjisi

    • Caz Festivali

    Murat Arkan Dinletisi| BODFAD #CazEnerjisi Fotoğraf Sergisi Açılışı - Eftal Köklü ile Cazın Enerjisi Konseri - 8. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    Murat Arkan Dinletisi | BODFAD #CazEnerjisi Fotoğraf Sergisi Açılışı (Ücretsiz Etkinlik)

    Yaş Sınırı: 7+

    Başlangıç Saati: 19:30

    Yıllardır Uluslararası Bodrum Caz Festivali’nin fotoğraflarını ölümsüzleştiren BODFAD Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği’nin, festivalde çekilen fotoğraflarla oluşturduğu sergi, Murat Arkan Dinletisi eşliğinde Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’nde sergileniyor. Ev sahipliği için Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’ne teşekkür ederiz.

    Ankaralı bir müzisyen olan Murat Arkan, TED Ankara Koleji ve ODTÜ Mimarlık Fakültesi, Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden 1990 yılında mezun oldu. Bilkent Üniversitesi Caz Bölümü (1991), Berklee Müzik Okulu yaz kursu (İtalya - 1996) ve Bilgi Üniversitesi Müzik Bölümü’nde (2003-2004) değişik zamanlarda müzik eğitimi aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Müzik Toplulukları Bölümü'nde caz gitar dersleri verdi. Birçok müzik grubu ile, caz, pop ve latin müzik tarzlarında sahne çalışmaları devam etmekte ve dersler vermektedir.

    Daha fazla bilgi için: https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    *Bu proje, Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile hazırlanmıştır.

     

    Murat Arkan Concert | BODFAD #JazzEnergy Photography Exhibition Opening (Free Event)

    Age Limit: 7+

    The exhibition created by the BODFAD Bodrum Photography Art Association with photographs taken at the International Bodrum Jazz Festival is being exhibited at Dibeklihan Culture and Art Village accompanied by the Murat Arkan Concert. We would like to thank Dibeklihan Culture and Art Village for hosting.

    Murat Arkan, a musician from Ankara, graduated from TED Ankara College and ODTÜ Faculty of Architecture, Department of Industrial Product Design in 1990. He received music education at Bilkent University Jazz Department (1991), Berklee Music School summer course (Italy - 1996) and Bilgi University Music Department (2003-2004) at different times. He taught jazz guitar lessons at Yıldız Technical University, Faculty of Arts and Design, Department of Music Ensembles. He continues to perform on stage and give lessons in jazz, pop and Latin music styles with many music groups.

    This project has been prepared with the contribution of the Ministry of Culture and Tourism.

    Eftal Köklü ile Cazın Enerjisi, Moderatör: Eren Artu (Ücretsiz Etkinlik)

    Erhan Yürüt Anma Söyleşisi

    Başlangıç Saati: 20:30

    Eftal Köklü, Eren Artu’nun moderatörlüğünde Cazın Enerjisini festival sahnesinde caz severlerle buluşturuyor. Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü’ne ev sahipliği için teşekkür ederiz.

    İstanbul Saint Joseph Lisesi ve ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu, ömrünün büyük bir kısmını yurtdışı ve yurtiçi şantiyelerde, projelerde geçirmiş bir mühendis/yönetici, müzisyen veya müzikolog olmadan 50 yıldır caz dinleyen ve caz konuşan Eftal Köklü, sunumunda cazın öncüsü Ragtime’dan başlayarak Dixieland ve Swing’e… Bebop ve Hardbop’tan Jazz Fusion’a, cazın formunda ve ruhunda bulunan enerjinin dışavurumunu örneklerle anlatıyor.

    Daha fazla bilgi için: https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    *Bu proje, Kültür ve Turizm Bakanlığı katkıları ile hazırlanmıştır.

     “Jazz’s Energy” with Eftal Köklü, Moderator: Eren Artu

    Memorial Talk for Erhan Yürüt (Free Event)

    Eftal Köklü brings the energy of jazz to festival audiences on stage, moderated by Eren Artu. We would like to thank Dibeklihan Culture and Art Village for hosting.

    Eftal Köklü, an engineer/manager who graduated from Istanbul Saint Joseph High School and ODTÜ Civil Engineering Department, has spent a significant portion of his life on domestic and international construction sites and projects. For 50 years, he has been listening to and talking about jazz without being a musician or musicologist. In his presentation, he explains the expression of the energy found in the form and soul of jazz through examples, starting with Ragtime, the pioneer of jazz, and moving on to Dixieland and Swing… Bebop and Hardbop to Jazz Fusion.

    *This project has been prepared with the contribution of the Ministry of Culture and Tourism.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.