Ngjarjet në Biletinial janë një klik larg!

Ülke Seçiniz

Zgjidhni qytetin tuaj dhe vazhdoni argëtimin.

Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip

    Argylle-

    Triller Krim Komedi

    Elly Conway shkon në veprim real pasi shkruan në botën e saj imagjinare!

    rating star

    -

    Vlerësimi i redaktorit

    0 Kritik
    rating star

    3,6

    Vlerësimet e audiencës

    15 Yorum

    Aktori Kryesor: Samuel Leroy Jackson

    Regjisori: Matthew Vaughn

    Argylle- Tema e filmit

    Argylle- detajet e filmit

    Sa më i madh spiuni, aq më e madhe gënjeshtra.

    Nga mendja me shumë imagjinatë e Matthew Vaughn ( filmat Kingsman, Kick-Ass) vjen Argylle, një thriller spiunazhi plot mendjephrehtësi, manovrim realiteti dhe Aventura globale.

    Bryce Dallas Howard (filmat Jurassic World) vjen në rolin e Eli Konuejit, autores së tërhequr të një serie romanesh best-seller spiunazhi, për të cilën argëtimi është qëndrim në shtëpi me kompjuterin dhe maçokun e saj, Alfin. Por kur skenaret e historive të Elit- që kanë në qendër agjentin sekret, Argajll, dhe misionin e tij për të zbuluar një sindikatë globale spiunazh- fillojnë të pasqyrohen në veprimtarinë e fshehtë të një organizate të vërtetë spiunazhi, mbrëmjet e qeta në shtëpi marrin fund.

    E shoqëruar nga Aideni (fituesi i çmimit Oscar® Sam Rockwell), agjent që ka alergji nga macet, Eli (që mban maçokun Alfi në çantë) endet nëpër botë për të qëndruar një hap para vrasësve ndërsa kufijtë mes botës letrare dhe botës reale të Elit fillojnë zbehen.

    Kasti i aktorëve të njour përfshin edhe Henry Cavill (The Witcher), John Cena (Fast X), fituesen e çmimit Oscar® Ariana DeBose (West Side Story), superyllin e muzikës pop, fituesen e çmimeve Grammy (Barbie), fituesin e çmimit Emmy dhe kandidatin e çmimit Oscar® Bryan Cranston (Breaking Bad), fituesen e çmimit Emmy dhe ikonën e komedisë Catherine O’Hara (Schitt’s Creek), Sofia Boutella (Kingsman: The Secret Service), dhe legjendarin Samuel L. Jackson. Rolin e Alfit e luan Chip, maçoku i vërtetë i supermodeles Claudia Vaughn (née Schiffer).

    • Data e Vizionit 02 shkurt 2024 e premte
    • Lloji i filmit Triller, Krim, Komedi
    • Kohëzgjatja 135 minutë
    • Shënues inteligjentë Publiku nën moshën 13 vjeç mund të shikojë audiencën me familjen. Përmban elemente të dhunës dhe frikës. Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë. I përshtatshëm për audiencën 10 vjeç e lart

    Argylle- Aktorët e Filmit

    Argylle- aktorët e filmit
    Lexoni rregullat përpara se të shkoni në ngjarje.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Zgjidhni një qytet për të parë seancat

    Klikoni në butonin e përzgjedhjes së qytetit më poshtë për të parë kinematë dhe oraret e shfaqjes ku mund ta shikoni këtë film.

    Qytetet e Njohura:

    Sallat dhe seancat

    Argylle- Vlerësimi juaj për këtë film?

    17 përdorues i vlerësuar
    Dërgo

    3,6 / 5

    Rezultati i verifikuar i shikuesit

    5 star
    7
    4 star
    1
    3 star
    3
    2 star
    2
    1 star
    2

    Argylle- Komentet e filmit

    Komente,Shqyrtime dhe Recenzije
    Filtro sipas vendndodhjes Zgjidhni Vendin
    Ndaj sipas: