Ngjarjet në Biletinial janë një klik larg!

Ülke Seçiniz

Zgjidhni qytetin tuaj dhe vazhdoni argëtimin.

Zbuloni mijëra ngjarje dhe vende...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Ngjarje speciale për qytetin
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip

    Night Swim-

    Triller Horror

    Një e kaluar e errët që tensionon lidhjet familjare, lufta e dëshpëruar e babait në luftën e jetës; The Deep merret me një tragjedi të tensionuar familjare.

    rating star

    -

    Vlerësimi i redaktorit

    0 Kritik
    rating star

    -

    Vlerësimet e audiencës

    0 Yorum

    Aktori Kryesor: Wyatt Russell

    Regjisori: Bryce McGuire

    Night Swim- Tema e filmit

    Night Swim- detajet e filmit

    Nuk lejohet vrapimi. Nuk lejohet zhytja. Nuk ka roje uji të pranishëm. Nuk lejohet noti pasi ka rënë errësira.

    Atomic Monster dhe Blumhouse, producentët e M3GAN, zhyten thellë në horror me thrillerin e ri të mbinatyrshëm, Night Swim.

    Bazuar në filmin e njohur me metrazh të shkurtër të vitit tp 2014 të Rod Blackhurst dhe Bryce McGuire, në film luajnë Wyatt Russell (The Falcon and the Winter Soldier) në rolin e Rei Uollerit, një ish lojtar profesionist bejzbolli i detyruar të tërhiqet para kohe për shkak të një sëmundjeje degjenerative, që lëviz në shtëpi të re me gruan e tij të shqetësuar, Evën (kandidatja e çmimit Oscar® Kerry Condon, The Banshees of Inisherin), vajzën adoleshente Izi (Amélie Hoeferle, këtë vjeshtë në The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes) dhe djalin e vogël, Eliotin (Gavin Warren, Fear the Walking Dead).

    Duke shpresuar fshehtazi, me shumë pak gjasa, të rikthehet si profesionist, Rei e bind Evën se pishina shndritëse e shtëpisë së re do të jetë argëtuese për fëmijët dhe do t’i mundësojë atij terapi fizike. Por një sekret i errët në të kaluarën e shtëpisë do të zbulojë një force ligësie që do ta zhytë familjen në thellësitë e tmerrit të pashmangshëm.

    • Data e Vizionit 04 janar 2024 e enjte
    • Lloji i filmit Triller, Horror
    • Kohëzgjatja 116 minutë

    Night Swim- Aktorët e Filmit

    Night Swim- aktorët e filmit
    Lexoni rregullat përpara se të shkoni në ngjarje.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 1 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Zgjidhni një qytet për të parë seancat

    Klikoni në butonin e përzgjedhjes së qytetit më poshtë për të parë kinematë dhe oraret e shfaqjes ku mund ta shikoni këtë film.

    Popularna lokacija nije pronađena!

    Night Swim- Vlerësimi juaj për këtë film?

    0 përdorues i vlerësuar
    Dërgo

    0 / 5

    Rezultati i verifikuar i shikuesit

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0