Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Açık Mikrofon Hane Stand-up Show

    Açık Mikrofon Hane Stand-up Show

    Alsancak Yzb. Şerafettin Bey sk. No:30 Konak/İzmir, İzmir, Turkey, 35240 Sunday, February 26, 2023
    120 minutes
    • Comedy
    • Stand up

    Açık Mikrofon -  Hane Stand-up Show

    *18 yaş ve üzeri için uygundur.

    Süre: 120 dakika

    Öyle bir gece ki... Arkadaş arasında çok komik olanların, "Bunu ben de yaparım!" diyenlerin gerçeklerle yüzleştiği bir gece... 
    Öyle bir gece ki... Hane Stand-up Show komedyenlerinin çok iyi olduğunu düşündükleri yeni şakalarını belki de bir daha asla anlatmama kararı alacakları bir gece... 
    Aldığınız biletle bu bilinmezliklerle dolu geceye seyircilik etmek ya da sahneye çıkıp iddianızı göstermek sizin elinizde! 

    DİKKAT: Gecede sahneye çıkmak isteyenlerin etkinlikten 1 saat önce etkinlik alanına gelerek isimlerini sahne listesine yazdırması gerekmektedir. MC: Oytun Cebeci
     

    Please select a date to buy tickets
    İzmir - Per La Vita / Bistro Kafe

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Açık Mikrofon Hane Stand-up Show Tickets and Prices

    İzmirAçık Mikrofon Hane Stand-up Show İzmir Tickets

    AdresPer La Vita / Bistro Kafe
    Organization Tiyatrohane
    Prices starting from 80.00 TL