Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Alican Masallar Ülkesinde

    Alican Masallar Ülkesinde

    • Çocuk Oyunu

    Alican Masallar Ülkesinde

    Tüm etkinliklerimiz 2-8 yaş icin uygundur.​

    Okumayı yeni öğrenen Alican, ilk defa kendi başına masal öğrenmenin heyecanıyla yıllardır okunmayan sihirli bir masal kitabını alır her şeyden habersiz, odasına geçer. Okumaya hangi masaldan başlayacağını bilemeyen Alican rastgele masal seçmeye çalışsa da işe yaramaz ve kırmızı başlıklı kız masalını açar, sihirli cümleden habersiz okuduğu masal Alican'ı masallar ülkesine götürür. 

    Nerede olduğunu anlamaya çalışan Alican kırmızı başlıklı kız ile karşılaşır ona doğru yolu söyler fakat kırmızı başlıklı kız bildiğini yapar, yanlış yoldan gider, Buna sinirlenen sihirli ayna Alican'a masallara karışmamasını yoksa tüm masalları değiştirebileceğini anlatır. Alican anlatmak istemez fakat çizmeli kedi ile karşılaşınca ona saraya gitmesi gerektiğini söyler böylelikle tüm masallar ülkesi birbirine karışır, Alican geri dönüş yolunu da bulamaz. Haidi ile Pinokyo Alican'a evi bulması için yardım ederler ve sihirli aynanın istediği, güneş çiçeğini bulup getirirler. Alican evine gitmek için yola çıkar bir süre sonra kırmızı başlıklı kız saraydan geldiğini, çizmeli kedi ise babannesine kurabiye götürdüğünü söyleye söyleye gelirler,  Pinokyo her şeyin bozulduğunu anlar fakat Alican artık gitmiştir hep beraber Alican'ı geri getirmek için en heyecanlı ve maceralı yollara düşerler. Alican ise  tekrar aynı ormana geri gelir ve Pinokyo ile yer değiştiğini marangoz bir ustanın yanından geldiğini söyler, sihirli ayna herkesi toplayarak, bu masal ülkesinin tek çözümünü söyler, tüm karakterler görevlerini yerine getirir ve herkes tekrar kendi hayatına kavuşur.

    Yazan: Süleyman Ceylan

    Yöneten: Ayşe Nur Şahan

    Kondüvit, Ses Ve Müzik: M. Furkan Gölbaşı

    Kostüm Tasarım: İrem Şayhan

    Sahne Ve Dekor Çizimi-Tasarımı: Elif Yurdakul

    Oyuncular 

    Şevval Keskinkaya

    Samet Berkay Albaş

    Gözde Kocak

    Görkem Ersayar

    Beyza Sağlam

    Ayşe Nur Şahan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü