Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Discover Your City #Special Events For City
    Bam Bam Tam Çocuk Konseri

    Bam Bam Tam Çocuk Konseri

    • Konser.

    Bam Bam Tam Çocuk Konseri

    Tüm etkinliklerimiz 2-8 yaş icin uygundur.​

    Biz Murat ve Gizem Gerçeker Bam Bam Tam Çocuk Şarkılarının kurucusuyuz. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı ve Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünden mezunuz. İkimizde elementer müzik ve hareket eğitmeni, aynı zamanda orkestra sanatçısıyız. Şarkı söylemeyi, dans etmeyi, ritim tutmayı, çocuklarla oyun oynamayı çok seven anne ve babayız. 

    Değerli anneler ve babalar, konserlerimizde yer alan şarkılarımız, çocukların aktif olarak katılacakları şekilde tasarlanmıştır. Geliştirici beden hareketleri ve zihin gelişimine katkı sağlar, çocukları sosyalleştirir.
     
    Konserlerimizde, çocuklarla etkileşim en yüksek seviyededir. 
    - Hareket ve dans etme
    - Şarkı söyleme 
    - Taklit etme
    - Çocuklarla iletişim kurma bir aradadır.
    Çocuklarınızla eğitici, eğlenceli ve bol hareketli zaman geçirmek isterseniz, konserimize bekleriz.
     
    Not: 
    Konserimize gelirken çocuklarınızın kullanması için;
    - Bir çift çorap 
    - Bir adet top (normal boyutta) getirmeyi unutmayınız.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request