Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Cumhuriyet Çocukları

    Cumhuriyet Çocukları

    • Çocuk Oyunu

    Cumhuriyet Çocukları

    Genel İzleyici Kitlesi

    Cumhuriyetimizin 100.yılına özel, müzikli, danslı, interaktif çocuk oyunu. Pedagog onaylı oyunumuz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Cumhuriyet bilincini çocuklara eğlendirerek anlatıyor. İnteraktif olma özelliği ile çocuklar oyuna dahil oluyorlar. Çocukların gelişimine olumlu katkılar yapacak olan oyun, doğru söylemenin önemini vurguluyor.
    “Cumhuriyet Çocukları” eğlendirirken bilgilendiren çağdaş bir çocuk oyunu.
    Okulda öğrendiklerini evde anne ve babalarına göstermeyi çok seven iki kardeşin maceraları anlatılmaktadır. Çocuklar Cumhuriyet ile ilgili çok güzel bir çalışma yapmışlardır ve bu çalışmayı anne ve babalarına göstermek içinsabırsızlanırlar. Baba evde olmadığı için onun gelmesini beklerler, bu eğlenceli çalışmayı sürprizli bir şekilde sunacaklardır. Ama akıllarını karıştıran bir durum vardır, masanın üzerinde duran organik çikolatalar. Kırmızı ve beyaz renklerdeki bu organik çikolataları yemek için babalarını beklemek zorundadırlar. Çocuklardan biri dayanamaz ve gizlice çikolatayı yer. Acaba hangisi yemiştir? Anne ve baba eğlenceli bir plan yaparak çikolatayı kimin yediğini bulur. Çocuk yanlışını anlar ve artık hep doğrucu ve dürüst biri olmaya karar verir. Evde annelerine okulda öğrendiklerini göstermiş olan çocuklar, babalarının da gelmesiyle sürprizlerini gösterirler. Sürpriz, Cumhuriyet ile ilgili bir şarkıyı koreografili bir şekilde dans ederek söylemektir. Anne ve baba çocukları ile çok gururlanırlar. Oyun, seyircilerin de katılımı ile eğlenceli bir şekilde biter.

    Yönetmen : Onur Kutlu

    Oyuncular

    Cansu Senem

    Süleyman İlkan

    Ezgi Bayramoğlu

    Onur Kutlu

    Yönetmen : Onur Kutlu

    Oyuncular

    Cansu Senem

    Süleyman İlkan

    Ezgi Bayramoğlu

    Onur Kutlu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü