Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    İkizim

    İkizim

    • Tiyatro
    • Yetişkin Oyunu

    İkizim

    Mafya babası olan Rıza, Arkadaşı Berkay'dan bir yardım ister. O sırada, eve teslimat getiren bir kurye olan Sıtkı, Rıza'ya bir telefon uygulaması için bilgi verir. Uygulama çalıştıktan sonra, teknoloji ortalığı daha da karışık bir hale sokar. Eve Rıza'nın eşi ve hasmı olan adaşı da gelir. Her şeyin suçlusu olarak kurye Sıtkı görülür ve isyan etmektedir. 

    İki perdeden oluşan yetişkin komedisi olan İkizim, teknolojinin getirilerini sorgularken, izleyiciye eğlenceli anlar vaat ediyor. 

    Sıtkı: Ramazan KARAKAŞ
    Rıza: Barış KARAKAŞ
    Diğer RIZA: Erol AYDIN
    Şaziye: Kurtuluş AVŞAR GÜLER
    Fatma: Maka Çetin 
    Serpil: Emine ÖZDEMİR 
    Berkay (yapay zeka): Salih KARAKAŞ 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü