Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Kediler Sokağı Müzikali

    Kediler Sokağı Müzikali

    45 minutes
    • Tiyatro

    Kediler Sokağı Müzikali

    Süre: 45 dk.

    Yaş Sınırı: 3-14 Yaş Arası İçin Uygundur.

    Sevgi, saygı ve hoşgörünün anlatıldığı Kediler Sokağı’nda ev kedilerinin yaşadığı Kedişehir ile sokak kedilerinin yaşadığı Kediköy adında iki farklı mekân varmış. Bu iki farklı mekânda yaşayan kediler birbirleri ile hiç anlaşamazmış. Kediler Sokağı’nın sevilen köpeği Dost, bakalım bu anlaşmazlığı
    bitirebilecek mi?

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request