Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Pinokyo,

    Pinokyo,

    04 December Sunday - 25 December 2022 Sunday
    • Çocuk Oyunu

    Pinokyo

    Yaş Sınırı: 2 yaş ve üzeri bilete tabidir.

    Yaşlı ve yalnız bir marangoz olan Geppetto, kütükten bir kukla yapar ve ona Pinokyo adını verir. Fakat yaramaz bir çocuk olan Pinokyo, babasının sözünü dinlemez, evden çıkmaması gerektiği halde evden çıkar. Ormanda kaybolur. Ormanda tanıştığı Tilki ve Kedi’nin etkisi ile birçok hata yapar ve istediği her şeyi emek vermeden kazanmak ister. Babasından habersiz evinden çok uzağa giden ve zor duruma düşünen Pinokyo’nun yardımına orman perisi yetişir; ona ilgi ve şefkat gösterir. Pinokyo orman perisinin yardımıyla artık iyi bir çocuk olmaya çalışır. Nihayet babasına ulaştığında, Geppetto usta üzüntüden hasta ve halsizdir. Ancak Pinokyo'nun geri dönmesi onu mutlu eder. Orman perisi önce Gepetto'yu iyileştirir. Ardından çalışkan, iyi kalpli ve uslu bir çocuk olmaya söz veren Pinokyo, Orman perisi tarafından gerçek bir çocuğa dönüştürülür.

    Oyuncular:
    Berkan Kedik
    Ekin Onay
    Neslihan Kaplan
    Olcay Özdemir
    Uyarlayan-Yöneten : Ali Gökhan Taze
    Kostüm : Melisa Varol
    Dekor: Cengiz Yılmaz
    Işık-Ses : Mert Kamanlıoğlu
    Yapım : KYB MEDYA

    Please select a date to buy tickets
    Ankara - Bergüzar Sahne
    Ankara - Çankaya Belediyesi Yaşar Kemal KM
    Karabük - Leyla Dizdar Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.,


    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Pinokyo, Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraPinokyo, Ankara Biletleri

    AdresBergüzar Sahne
    60.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBergüzar Sahne
    60.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÇankaya Belediyesi Yaşar Kemal KM
    65.00 TL'den başlayan fiyatlarla

    KarabükPinokyo, Karabük Biletleri

    AdresLeyla Dizdar Kültür Merkezi
    60.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresLeyla Dizdar Kültür Merkezi
    60.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü