Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şüphe

    Şüphe

    1479 Sok.No:10/B Kıbrıs Şehitlikleri Ot Kafe Sokağı Alsancak / İZMİR Sunday, December 4, 2022
    • Thriller
    • Psychological

    Şüphe

    Yaş Sınırı : 16+

    Bir ölüm vakası üzerine sorgu odasında ifade vermeyi bekleyen 4 kişi; cinayet şüphesi ile birbirlerini suçlar. Sorgu odasında, ifade saatleri gelene kadar, aralarında gerçek suçluyu bulmak için herkes sahibi oldukları tüm sırları birbirlerine anlatmak zorunda kalır. Son ana kadar Şüphe Tek Gerçektir. Gerçek suçlunun bulunması ile birlikte öğreneceğimiz asıl gerçek ise gerçek suçlunun; asıl gerçeğidir. Kimse masum değildir.

    Yazan : Zeynep Şencan
    Yönetmen : Umut Şeddadi
    Ses ve Işık : Atakan Aygün
    Kondüvit: Sevi Gençkaya
    Makyaj: İrem Tuna
    Kostüm: Esra Kocabaş
    Kordinatör: Mert Ayan
    Afiş Tasarım: Anıl Şeddadi
    Yapım: Tiyatro Durağı
    Oyuncular: Esra Kocabaş, Umut Şeddadi, Zeynep Şencan, Anıl Şeddadi, İrem Tuna

    Please select a date to buy tickets
    İzmir - Alsancak Han Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Şüphe Biletleri ve Fiyatları

    İzmirŞüphe İzmir Biletleri

    AdresAlsancak Han Tiyatrosu
    75.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü