Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Tartuffe

    Tartuffe

    08 December Thursday - 24 December 2022 Saturday
    70 minutes
    • Comedy

    Tartuffe

    Tek Perde

    Yaş Sınırı: 13+

    Din kisvesi altında usta bir dolandırıcı Tartuffe... Din adına ailesinden bile vazgeçmeye hazır bir burjuva Orgon. Veee...Sahne hazır!!! 1664 yılında yazılmış olsa bile bugün tanıdık gelen bir kurgu. Gerisi mi? Gerisi oyunumuzda…

    Oyuncular : İlhan Sağ, Mert Akalın, Aleyna Bozan, Nevruz Şahin, Hayal Karamanlı, Asmin Doğan, Ömer Muhsin Özaltın, Hüseyin Akkuş, Hale Saygın, Eylül Gün, Onur Karataş

    Yöneten : Hakan Taner Yıldırım

    Yazan : Moliere

    Reji Asistanları : Gökçe Akay, Yaren Eser, Duru Yılmaz, İrem Şanlı

    Afiş :  Sahir Erdinç

    Please select a date to buy tickets
    İzmir - Peron Sanat

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Tartuffe Biletleri ve Fiyatları

    İzmirTartuffe İzmir Biletleri

    AdresPeron Sanat
    45.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresPeron Sanat
    45.00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü