Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    2 Valizim Var Sigortam Yok

    • Tiyatro

    2 Valizim Var Sigortam Yok

    2 çocuğuyla değil belki ama 2 valiziyle ortada kalan ve gidecek bir yeri olmasa da hayallerine gitmek için herşeye rağmen yeni rota oluşturabilen, oradan oraya dolaşıp hikaye anlatıcılığı yaparak kendi işini yapan ancak hala kendine sigorta yapamayan bir kadın; kendi hikayesini anlatırken aslında günümüz toplumunun yozlaşmışlığında, işsizliğin ve evsizliğin hikayesini anlatıyor. O kadar komik ki halimiz; ağlayana kadar güleceksiniz! ‘’2 valizim var sigortam yok! Karnım hep aç ama gözüm tok!’’ diyen bu kadın ki adı da Merve; yalanlara inanmayacağını açıkça beyan ediyor ve diyor ki ‘’Görmek ve göstermek istemeseler de ben varım!’’ Merve aslında talk show’cu olmak istemiş ama biraz piyasanın eskisi yaşlı talk showcu amcalarının absürt yaklaşımları yüzünden biraz da piyasanın kendi absürt kaynaşımları yüzünden olamamış. Ancak pes etmek ne demek asla bilmeyen Merve, ‘’Ben de bana Talk Show yaptırmazlarsa Dark Show yaparım!’’ diyerek konuşmak için ünlülere ihtiyacı olmadığını halkın kendi kendine konuşarak anlaşabileceğini ve eğlenebileceğini gösteri düzenleyerek göstermeye başlar. ‘’Gerçekten de altında istif istif dizilerek saatlerce otobüs beklediğimiz koca koca apartmanlara gerilen brandalardaki parlak suratlı artizlere gerek yok şurada 2 dakika eğlenmek için…’’ der… Her bölüm ilerleyen, yerinde duramayan, kıpır kıpır, çılgın, karanlık atmosfere aydınlanma getiren, danslı, müzikli, skeçli, renkli mi renkli bu ‘’yeni tür kara mizah’’ şölenine buyurun koşa koşa gelin kaçırmayın! Bizzat Merve’nin kendi buluşu olan Dark Show yakında talk show nasıl olmuşsa yepyeni bir tür olacak ve insanları eskiden sıkılıp kalmaktan kurtaracaktır. Taklitlerinden şimdiden sakının! Bendeniz Merve; iki valiziyle iyi seyirler dilemekte!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü