Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    2023 Ebeveyn Katılımlı Yeni Yıl Partisi

    90 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Eğlence

    2023 Ebeveyn Katılımlı Yeni Yıl Partisi

    Yaş: 2-5 Yaş Grubu
    Süre: 90 dk.

    ATÖLYE ÇALIŞMASI, YARIŞMALAR, HEDİYELER, ÇUBUK BALON, YÜZ BOYAMA, YENİYIL PASTASI, YENİYIL KURABİYESİ, NOEL BABA, MÜZİK. DANS, EĞLENCE..

    Etkinliğimiz 2-5 yaş grubu çocuklar içindir. Ebeveyn katılımlı partimizde noel baba saksı boyama atölye çalışması yapılacaktır. Ardından cep sahnemizin olduğu kısımda ebeveynli yarışmalar, danslar yapılacaktır.. Parti sonunda Noelbaba hediyeler dağıtacaktır. Çubuk balon, yüz boyama, İllüzyon gösterisi, ikramlıklar, müzik dans eğlence dolu 90 dakika sürecek etkinliğimiz için çocuklar ebeveynleriyle unutulmaz bir gün geçirecektir. Bilet fiyatımız kişi başı olarak belirlenmiştir. Biletler en geç etkinlik gününden 2 gün öncesine kadar alınmış olmalıdır. Bekliyoruuuzz..

    ÜÇGEN SANAT

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü