Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    45 Saniye,

    45 dakika
    • Dram

    45 Saniye

    Süre: 45 dk
    Yapım: Bi' Tık Tiyatro

    45 saniye susmak için uzun, karar vermek için kısa bir süre. "Bir ayağa kalksana" lafı ile karşılaşan bir kadının, 45 saniyede aklından neler geçer? İç seslerini susturup, nasıl bir karar verir?

    Oyun Metininden

    - Niye bu kadar ısrar ediyor? Burası bir işyeri! Ne yapacağım ayağa kalkıp?
    - Bakıyor hala bu adam.
    - Bakar tabi. Lafa tuttunuz konudan uzaklaştık.
    - 20 saniye olmak üzere.

    Yazan&Yöneten: Aybike Turan
    Oynayanlar: Duygu Serin, Melda Narin Güler, Aybike Turan
    Hareket Düzeni: Utku Demirkaya
    Işık Tasarım: Melda Narin Güler
    Kostüm Tasarım: Begüm Altındiş
    Işık Uygulama: Ata Berk Bingöl
    Ses-Efekt Uygulama: Simge Salı
    Reji Asistanı: Ata Berk Bingöl
    Grafik Tasarım: Duygu Serin
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü