Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Açık Mikrofon Stand Up Gecesi

    Türkali, Abbasağa Sokağı No:4/A, 34353 Beşiktaş/İstanbul 09 Şubat Perşembe - 23 Şubat 2023 Perşembe
    • Stand up

    Açık Mikrofon Stand Up Gecesi

    Komedyenlerin yeni materyallerini denediği, amatör komedyenlerin kendini geliştirdiği ve daha önce hiç sahneye çıkmamış kişilerin sahneye çıkarak bu hissi tattığı Açık Mikrofon Beşiktaş, Bayram Oğuz Güngör’ün sunuculuğunda her perşembe Çarşı Sahne’de!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Çarşı Pub Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Açık Mikrofon Stand Up Gecesi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaAçık Mikrofon Stand Up Gecesi İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresÇarşı Pub Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÇarşı Pub Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresÇarşı Pub Sahne
    60,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü