Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Açlık.

    30 dakika
    • Gerilim
    • Korku

    Açlık

    Süre: 30 Dk.
    Yaş Sınırı: +18 Kan ve şiddet içerir.

    İsraf uzerine yapilmis Vahset Tiyatrosu Açlık Oyunu alanında Turkiye'de önemli bir boşluğu doldurmaya aday deneysel bir gösteri. Bayıltma garantili  izmirdeki tek oyun…

    Performatif unsurların etki tepki doğrultusunda seyircinin interaktif  katılımı ile hep birlikte oynanan oyun hem oyuncularının hem izleyicilerinin farkındalık seviyesini arttırmayı amaçlıyor. Dünya üzerinde her sekiz kişiden biri neden yatağa aç giriyor mottosundan yola çıkan oyun görsel bir şölen sunuyor…

    Oyuncular : Sokak Sanatları Atölyesi Oyuncuları

    Yönetmen: Erdal ÇOBAN
    Kostüm ve Dekor Tasarımı: Esra AKKUZU
    Makyaj Tasarım: Esra AKKUZU

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü