Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Adı Para

    75 dakika
    • Komedi

    Adı Para

    Süre : 75 dk.

    Yaş Sınırı : 13+

    Abdullah KIRMIZIBİBER'in kaleme aldığı 2 dolandırıcı arkadaşın mafyayı telefonla dolandırarak mafyadan çaldıkları paraları bir tanıdıklarının evine saklamasıyla gelişen ve paranın peşine düşen insanların birbirinden habersizce kaybolan paranın izini sürdükleri kahkaha dolu bir tiyatro oyunu.

    Yazan ve Yöneten: Abdullah KIRMIZIBİBER

    Oyuncular: Abdullah KIRMIZIBİBER, Fatih ŞAHİN, Murat ZÜMRÜT, Selin ÜNAL, Tutku Sıla Şimşek, Oğuz DABANCA, Ravzanur KARAOĞLAN, Kurtuluş KAYI, Hüseyin ALBAYRAK, Kaan BESLEK, Mehmetcan ÖLMEZ, Yiğit Senayi YILMAZ

    Yapım:  Büyülü Alem Tiyatrosu

    Yönetmen Yardımcısı: Murat ZÜMRÜT

    Ses Işık: Mutlu AKBABA

    Kostüm Tasarım : Oğuz DABANCA

    Dekor Tasarım: Hüseyin ALBAYRAK

    Işık Tasarım: Fatih ŞAHİN

    Reji Asistanı: Kaan Rıfkı BESLEK

    Organizasyon: Sailup Turizm

    Afiş Tasarım : Orkun DEMİRAĞ

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü