Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Afacan Tilki

    60 dakika
    • Çocuk Müzikali

    Afacan Tilki

    Süre: 1 Saat     

    Tür: Müzikal Çocuk Tiyatrosu

    3-10 Yaş

    Oyunumuz Hatice Nine‘nin güzel mi  güzel  çiftliğinde geçmektedir.hatice nine   çiftliğinde sarıkız çato ve çilliye adında ki  hayvan dostlarıyla birlikte yaşar.Bir de aklı fikri yiyecekleri çalmak olan  afacan mı afacan, çiftliktekilere rahat vermeyen bir tilki vardır.  Hatice nine torununu görmek için İstanbul'a gitmeye karar verir. Bunu öğrenen tilki , harekete geçer. Bu  yiyecekleri çalmak için iyi bir fırsattır.

    Oyunda verilmek istenen mesaj: Oyunumuz, hırsızlığın kötü bir şey olduğunu kötü arkadaşlığın zararlarını ve büyük sözü dinlememenin olumsuzluklarını  anlatmaktadır

    Yazan-yöneten: ErkayYavuz

    Oyuncular: Kerem Tanık, Hakan Çetiner,Zeynep Alper  ,Selim İşcan,Emre Gümüş

    Ses-ışık: Boğaçhan Özer

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü