Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Afara Bir Arabesk Müzikali Uğur Arslan

    71 Evler, 26080 Odunpazarı/Eskişehir 1 Mart 2023 Çarşamba
    150 dakika
    • Müzikal

    Afara Bir Arabesk Müzikali Uğur Arslan

    Yaş Sınırı: 12+

    Süre: 150 Dakika

    'Afara' performansıyla sizlerle buluşan Uğur Aslan, sahnede hem oyunculuk hem de müzisyenlik hünerlerini birleştirerek sizlere unutulmaz bir şov yaşatmaya hazırlanıyor. Benzerine günümüzde artık az rastlanan bu gösterim,  seyirciyi mekana girdiği andan itibaren bir döneme götürüp, o dönemin değerleriyle buluşturuyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Vehbi Koç Kongre Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Afara Bir Arabesk Müzikali Uğur Arslan Biletleri ve Fiyatları

    EskişehirAfara Bir Arabesk Müzikali Uğur Arslan Eskişehir Biletleri

    AdresVehbi Koç Kongre Merkezi
    400,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü