Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Al Birde Buradan Yak

    75 dakika
    • Komedi

    Al Birde Buradan Yak

    Süre : 75 Dk.

    Yaş Sınırı : 13+

    Şekip'in gittiği kafe de başına bela olan garson, bahtsız adamı bir beladan başka bir belaya sürükler ve olay bir aile karmaşasına dönüşerek içinden çıkılmaz bir hal alır. Oyun seyirciyi bu kargaşanın içine çekerek hem olayların nasıl çözüleceğini düşündürürken hem de aralıksız gülme krizleri yaşatmaktadır.

    Yazan ve Yöneten: Abdullah KIRMIZIBİBER
    Oyuncular: Abdullah KIRMIZIBİBER, Fatih ŞAHİN, Murat ZÜMRÜT, Selin ÜNAL, Tutku Sıla Şimşek, Oğuz DABANCA, Ravzanur KARAOĞLAN, Kurtuluş KAYI, Hüseyin ALBAYRAK, Rıfkı Kaan BESLEK, Can ÖLMEZ, Yiğit Senayi YILMAZ
    Yapım:  Büyülü Alem Tiyatrosu
    Yönetmen Yardımcısı: Murat ZÜMRÜT
    Ses Işık: Yiğit Senayi YILMAZ
    Kostüm Tasarım: Oğuz DABANCA
    Dekor Tasarım: Hüseyin ALBAYRAK
    Işık Tasarım: Fatih ŞAHİN
    Reji Asistanı: Kaan Rıfkı BESLEK
    Organizasyon: Sailup Turizm
    Afiş Tasarım: Orkun DEMİRAĞ

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder.İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü