Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Alaaiddin'in Sihirli Lambası - Eğlenceli Cuma

    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Alaaiddin'in Sihirli Lambası

    Yaş : 4+

    Alaaddin’in Sihirli Lambası dünyada en çok bilinen ve anlatılan masallardandır. İyi yürekli, yoksul ve sevgi dolu bir gençtir Alaaddin. Rüyasında gördüğü prensesle evlenmek ister. İş aramaya çıktığı bir gün güzeller güzeli prensesle karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar. Hiç ümidi yokken, bir yağ lambasının içinde hapsedilmiş Cin ile tanışmasıyla hayatı değişir Alaaddin’in… Ancak Kral'ın kötü yürekli veziri de bu sihirli lambanın ve prensesin peşindedir. Klasik anlatıdan farklı olarak ele alınan masalda, emeğin, üretmenin ve gerçek sevginin önemi anlatılır. Tüm zorlukları Cin’e havale ederek aşmak, oyunumuzda ki  Alaaddin’e hiç de uygun değildir. 

    Yöneten: Polat İNANGÜL
    Dekor ve Kostüm Tasarım: İpek ÇAVUŞ
    Müzik: Gökay KAÇANOĞLU

    Oynayanlar:

    Melek İSTEK
    Nermin TAŞOĞULLARI
    Hüseyin IŞIK
    Aytekin TURGUTLU 

    Ses ve Işık: Ece TEK

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü