Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ali Baba’nın Çiftliği - Balıkesir Tiyatro Festivali

    • Çocuk Oyunu

    Ali Baba’nın Çiftliği - Balıkesir Tiyatro Festivali

    Bu yıl ilk kez düzenlenecek Balıkesir Tiyatro Festivali, 1. ayağında 18-22 Haziran tarihleri arasında Balıkesir Avlu Kongre ve Kültür Merkezi'nde seyircileri ile buluşacak. 

    Balıkesir Tiyatro Festivali kapsamında, çocuklarımız için birbirinden eğlenceli ve öğretici atölyeler, etkinlikler ve çocuk oyunlarından oluşan dopdolu bir seçki hazırladık.

    19 HAZİRAN

    12.00-13.00 Binbir Surat Etkinliği (Avlu Girişi Çocuk Alanı)

    13.30-16.00 Çocuk Atölyesi: Ghazaleh Rajaei Pour ile Orff Ritim Atölyesi (Avlu Girişi Çocuk Alanı)

    17.00-18.00 Çocuk Oyunu: Ali Baba’nın Çiftliği (Ertuğrul Salonu)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü