Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Anne ve Çocuk Arasında ki Drama İlişkisi

    60 dakika
    • Drama
    • Eğitim

    Anne ve Çocuk Arasında ki Drama İlişkisi - Sıradışı Yapım

    Süre: 60 Dakika
    Yaş Sınırı: Tüm Anne ve Anne Adayları için uygundur.

    Alanında uzman ve BluTV dijital platformunda bir çok eser ve filmleri olan İCLAL NİHAL ÇETİN ve EFEKAN ŞENTÜRK tüm anne ve anne adayları için Çocuk ve Anne arasındaki Drama ilişkisini konu alarak bir bilgi semineri düzenlemektedir. Etkinlikte Annelerin ilgisini çekecek kısa bir skeç canlandırması da olacaktır.
    Seminer içeriklerinde ise;
    *Anne Çocuk Uyumu
    *Çocuklar için Diksiyon
    *Anne ve Çocuk İlişkisi
    *Çocukların İstekleri
    *Çocuklar için Sorumluluk
    *Çocuklar için Değerler Eğitimi

    Sorularına yanıt verecektir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü