-

Arabesk Kabare

Muğla - Bodrum Cafe Theatre Konacık Sanayi Kale iş Merkezi/ Konacık mah Gaz deresi sok A blok No 4A iç kapı no 25 Bodrum - Konacık 22 Ocak Cumartesi - 29 Ocak 2022 Cumartesi
  • Kabare

Arabesk Kabare

Metin Zakoğlu seksenler ve doksanları yıkıp geçen arabesk kültüre arabesk şarkılar ve o dönemden bu döneme bağlanan çok komik hikayeler ile merhaba diyor. 

Evde tiyatro ; Metin Zakoğlu bol ödüllü avangart sanat mekanı Evde Tiyatroyu  Bodrum'lular ile buluşturuyor...gerçek bir evin salonunda tamamen ev ortamında komşunuza misafirliğe gelmiş gibi geleceğiniz, ağırlanacağınız evimizde  içeri girebilen sadece 20 kişiden birisi olmak için acele edin... Dışarıya taşan kahkahalara dışardan kulak misafiri olmayın gelin içerden tanık olun.

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Muğla - Bodrum Cafe Theatre

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü