Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Araf

    60 dakika
    • Dram

    Araf

    Süre: 60 Dk.
    Yaş: 13+

    Geçmişte evli olan bu kadın ile adam yaşam ve ölüm arasında bir döngüde sıkışıp kalırlar. Birbirlerini affetmeden, yaptıkları her şeyden pişmanlık getirmeden bu döngüden kurtulamayacaklardır. Medea mitinden uyarlanmış olan bu oyun, Medea ile Iason'un öldükten sonra içinde bulundukları arayışı anlatır.

    GENEL SANAT YÖNETMENİ: Çağdaş Karanfilci
    YÖNETMEN: Gizay Yalçın
    OYUNCULAR: Çakır Çalışkan, Yaren Düzgün
    SES VE IŞIK: Deniz Kuru, Melis Kuyrukcu
    KONDÜVİT: Ceyda Esen
    DEKOR: Yağız Törer

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü