Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Arı Maya Senin Şehrinde

    Arı Maya Senin Şehrinde

    09 Aralık Cumartesi - 17 Aralık 2023 Pazar
    • Çocuk Oyunu

    Arı Maya Senin Şehrinde

    Arı Maya ve şaşkın sakar Williy büyüdüklerini ispatlamak üzere kovandan ayrılırlar ve yolları Ağustos böceğinin ormanına düşer. Ağustos böceği çalışmayı hiç sevmeyen bütün hayatını şarkı söyleyemeye adayan bir böcektir.
    Ama bilmediği bir şey varsa oda kışın çok yaklaşmasıdır. Maya ,Wiliy, Ağustos ve kolonisini fırtınada kaybeden mucit karıncanın komik ve bir o kadar da eğlenceli hikayesini anlatmaktadır çocuk tiyatromuz.
    2/10 yaş arası tüm çocukların aileleriyle izleyeceği, izlerken eğleneceği keyifli interaktif çocuk oyunudur..Bu maceramızı sizlerle paylaşmak için maya şehrine geliyor
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Arı Maya Senin Şehrinde Biletleri ve Fiyatları

    HatayArı Maya Senin Şehrinde Hatay Biletleri

    Organizasyon Tiyatro Körebe
    100,00 TL 'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Tiyatro Körebe
    100,00 TL 'den başlayan fiyatlarla

    MersinArı Maya Senin Şehrinde Mersin Biletleri

    AdresToroslar Belediyesi Yunus Emre KM
    Organizasyon Tiyatro Körebe
    100,00 TL 'den başlayan fiyatlarla
    Organizasyon Tiyatro Körebe
    100,00 TL 'den başlayan fiyatlarla