Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Arı Maya ve Dostları

    • Çocuk Oyunu

    Arı Maya ve Dostları

    Yaş Sınırı : 2+

    Olmayan ülkenin koruyucusu Peter Pan, kitap okumayı vakit kaybı olarak kabul etmektedir. En yakın dostu Arı Maya'nın tüm ısrarlarına rağmen her şeyi bildiğini iddia eder. Olmayan ülkenin büyük bir derdi vardır. Koca ayı en yakın dostu Maşa gittiğinden beri kendini yalnız hisseder arkadaş bulmak için kötü bir planı vardır. Peter Pan ve Arı Maya onu bu yoldan izlemeye gelen arkadaşlarla döndürecektir.

    Yazan ve Yöneten : Umut Şeddadi

    Oyuncular : Zeynep Şencan, Anıl Şeddadi, Atakan Aygün

    Makyaj : İrem Tuna

    Dekor - Kostüm : Esra Kocabaş

    Işık ve Müzik : Mert Ayan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü