-

Object of Affection “Arzu Nesnesi”

  • Tiyatro

Arzu Nesnesi

Doğaçlama bir Pixar Aşk Hikâyesi

http://perryweerd.com

24 Ocak 20.30

Gösteri:

Aşk, dünyadaki tüm canlıları birbirine bağlayan ortak bir duygu. Peki, nesneler de âşık olabilseydi, kalpleri kırılabilseydi ya da sonsuza dek mutlu yaşayabilseydi neler olurdu? Belki bir kurşun kalem ile silginin mutlu bir geleceği olabilir. Ya da belki gerçek aşk, bir çaydanlık ile bir kalıp çikolatanın erişemeyeceği bir yerdedir.

Bu iki kişilik gösteride iki nesne ya da hayvan arasındaki imkânsız aşk hikâyesini takip ediyoruz. Aralarındaki farklılıkları aşabilecekler mi? Sevgililerinin aileleri tarafından kabul edilecekler mi? Genel olarak, kazanan aşk mı olacak?

Laura ile Gael, sizlere aşk ve engeller hakkında evrensel bir hikâye sunabilmek için güçlü ve fiziksel karakterler canlandırıyorlar. Tıpkı bir Pixar filmi gibi: hassas, komik, ama asla sıradan değil

Object of Affection

Improvised Pixar Love Story

The show

Love is the common feeling bounding all the living creatures on earth. But what if objects can fall in love, have their heart broken or live happily ever after? Maybe a pencil and an eraser can have a future. Or maybe true love is out of reach for a tea kettle and a chocolate tab.

In this duoshow, we follow the impossible love story between two objects or animals. Will they succeed to see beyond their differences? Will they be accepted in their lover’s family? Will love win overall?

Laura and Gael are playing strong and physical characters to bring you a universal story of love and its obstacles. A show like a Pixar movie: sensitive, funny and never trivial.

#Perryweerd – Laura ile Gael turnede

Gael, Strasbourg’un önde gelen impro grubu La Carpe Haute’un eş-kurucusu ve vaktini Fransa’da ve yurtdışında eğitim verip impro gösterileri yaparak geçiriyor. Sessiz sahnelerde bile yaptığı ses efektleri ve eşi benzeri olmayan, balık tutma taklidi becerileriyle tanınıyor.

Laura dünyayı gezmediği zamanlarda oyuncu, eğitimci ve TVA Impro üyesi olmaktan arta kalan vaktinde Amsterdam kanallarının arasında pedal çeviriyor. Yavaş çekimde koşmayı, kanlı dövüşleri ve sigara içmeyi seviyor. Sahnede, yani.

 

Laura ile Gael 2019’un yazında evlendikten sonra birlikte çalışmak üzere bir dünya turuna çıkmaya karar verdi. 2019-2020 sezonunun tamamını Perryweerd Turnesi olarak adlandırdıkları etkinlik kapsamında dünyayı dolaşmak, eğitim vermek ve gösteriler yapmaya ayırdılar.

# Perryweerd - Laura & Gael on tour

Gael co-founded Strasbourg’s main improv group La Carpe Haute, and spends his time teaching and performing improv in and outside of France. He is known for his sound effects -even in silent scenes- and his incomparable mimed fishing skills.

When Laura is not traveling the world, she can be found cycling the Amsterdam canals between her jobs as actress, trainer and AD of TVA Impro. She loves slow motion running, bloody fights and smoking. On stage, that is.

After getting married during the summer 2019, they decided to go on a one year travel around the world to work together. They now teach, perform and travel the globe for the entire season 2019-2020 in what they call the Perryweerd Tour.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü