Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aş ve Aşk

    • Tiyatro

    Aş ve Aşk

    Mevlana Celaleddin Rumi Dergâhı'nın mutfağında hizmette olan Derviş Ömr'ün hikayesini tek kişilik performansıyla  Serdar Topuzoğlu canlandırıyor. Dergah'tan Saraya uzanan öyküsüyle birlikte oyun: Minyatür resim sergisi ve bal helvası ikramı ile izleyicinin 5 duyusuna hitap ediyor..

    Yazan : Dr. İbrahim İ. Öztahtalı
    Çekirdek Hikaye : Ömür Akkor
    Yöneten: Ercan Özdal 
    Oynayan : Serdar Topuzoğlu
    Oyuncu Koçu: Yaşar Bayram Gül
    Sahne Amiri: İsmail Özgün Erbay
    Minyatürler: Suzan Çataloluk
    Dekor/Aksesuar: Canan Şakar
    Afiş Tasarım : Bekir Garip (KÂH)
    Müzik : Tümata

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü