Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aşk Grevi

    ÇANKAYA SAHNE-Remzi Oğuz Arık Mah. Paris Cad. 49/B/A Çankaya/ANKARA (Şili Meydanı) 0312.428 28 22-212 22 43 13 Şubat 2023 Pazartesi
    • Komedi

    Aşk Grevi  - Kulis Sanat Tiyatrosu

    Yaş Sınırı: 18+

    Oyun Süresi: 85 Dakika

    Binlerce yıl önce Anadolu'da yine böyle bir savaş olmuş ve bu savaşı kadınlar sona erdirmiş. Kadınlar savaşı kahramanlarının parodisi, Olimpos tanrılarının Anadolu yansımaları sizi kahkahaya boğacak.

    ***Gişe biletlerini, en geç 19.30'da gişeden almanızı rica ederiz.

    Yazan: Savaş Aykılıç 
    Yöneten: Sinan Pekinton
    Yönetmen Yardımcısı: Sinem Lökbaş
    Koreografi: Asena Melikoğlu
    Müzik: Erdem Kara

    Oyuncular
    Ayşin Tabiloğlu, Sinem Lökbaş, Esin Ercan, Ayşenur Yaman, Asena Melikoğlu, İrem Öztürk, İrfan Buzcu, Serkan Melikoğlu, Oğulcan Tural

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Çankaya Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Aşk Grevi Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraAşk Grevi Ankara Biletleri

    AdresÇankaya Sahne
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü