Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Aşk Kaşıntısı

    Aşk Kaşıntısı

    10 Aralık 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Aşk Kaşıntısı

    Aydın ve Selen’in evlerine misafiriz bu akşam ya da adlarına ne derseniz…. Bir kadın bir erkek… Hep aynı hikâye… Her satırını ezbere bildiğimiz ama yaşamaktan da okumaktan da seyretmekten de vazgeçemediğimiz…
    Evlilik zor zanaat… Bir evin içinde tamamen farklı iki insanın yaşamaya çalışmaları akıl dışı gibi görünse de bir sürü mucize gerçekleşiyor tek bir sebeple: AŞK… Ve konu aşk olunca da tıpkı hepimizin hayatlarında olduğu gibi birçok çatışma ve mutluluk bir arada oluyor ve bunlar bazen birazcık kaşıntı yapıyor..

    Yazan : Şahin Örgel

    Yönetmen : Elçin E. Karaahmet

    Dekor ve Kostüm : Çiğdem Öztürk 

    Işık Tasarımı : Ömer Burak Ünal

    Oyuncular : İpek Uzkalan, Hüseyin Demir

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü