Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Aşk Kaşıntısı

    Aşk Kaşıntısı

    Eskişehir - Hasan Polatkan Kültür Merkezi 28 Mayıs 2022 Cumartesi
    • Tiyatro

    Aşk Kaşıntısı

    Aydın ve Selen’in evlerine misafiriz bu akşam ya da adlarına ne derseniz…. Bir kadın bir erkek… Hep aynı hikâye… Her satırını ezbere bildiğimiz ama yaşamaktan da okumaktan da seyretmekten de vazgeçemediğimiz…
    Evlilik zor zanaat… Bir evin içinde tamamen farklı iki insanın yaşamaya çalışmaları akıl dışı gibi görünse de bir sürü mucize gerçekleşiyor tek bir sebeple: AŞK… Ve konu aşk olunca da tıpkı hepimizin hayatlarında olduğu gibi birçok çatışma ve mutluluk bir arada oluyor ve bunlar bazen birazcık kaşıntı yapıyor… Aşk Kaşıntısı…Şahin Örgel’in yazdığı, Elçin E. Karaahmet’in yönettiği Aşk Kaşıntısı oyununun Dekor ve Kostüm Tasarımını Çiğdem Öztürk üstlenirken; Işık Tasarımı ise Ömer Burak Ünal’a ait. Oyunda İpek Uzkalan ve Hüseyin Demir rol alıyor.
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Hasan Polatkan Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü