Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Aşkı Memnu

    80 dakika
    • Dram
    • Trajedi

    Aşkı Memnu

    Kapı Açılış Saati : 19:45

    Yaş Sınırı: 13+

    Annesinin hırslarına yenilmek istemeyen Bihter, annesinin kendisi için uygun bulduğu Adnan Bey ile evlenir. Annesinden intikam alacağını düşünür fakat işler istediği gibi gitmez. Adnan; İki çocuğu, yeğeni, çocukların dadısı ve hizmetliler ile birlikte yaşamaktadır. Bihter’in babası ile evli olmasını kabul edemeyen Nihal onun Behlül’e yakınlaşmasına neden olacaktır. İlk zamanlarda uzak dursa da, Bihter hiç ummadığı aşkı Behlül’de bulacaktır. Aşkı için her şeyi göze alsa dahi bu durum yeterli olmayacak, Bihter aşkı ve gururu arasında kalacaktır.

    Oyunlaştıran ve Yöneten : Özge Durmuşcan

    Yardımcı Yönetmen : Fulya Selvi

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü